2737
2739
عنوان

💙تاپیک آرزوها💙بیا از آرزوهات بگو

15304 بازدید | 885 پست

حتمن شنیدین که دعای دست جمعی انرژی بیشتری داره و از قدیم میگفتن اگه ۴۰ نفر برا کسی دعا کنن مستجاب میشه۰ همیشه برام سواله وقتی خدا اینقد بزرگ و بخشنده اش چرا همیشه دست خالی و ناامید باشیم من عزممو جزم کردم حتمن به خواسته هام برسم۰ بزودی سال ۹۶ هم تموم میشه کلی ارزوهای نرسیده داریم۰ بیاین هر چی ارزو درد دل و خواسته دارین بنویسین تا براتون امن یجیب بخونم ۰ هرکسم برای بقیه خوند لطفن پست شو لایک کنه۰ ان شالله تا عید دل هممون شاد شه۰ 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

آرزوی من اول سلامتی همه بیمارا و خونواده ام۰ یه خونه عالی و یه شغل عالی با شرایط مورد نظرم۰ زندگیم نظم و سر و سامون بگیره و از خدا میخوام وضعیت مالیم عالی باشه و هیچوقت به کسی محتاج نشم۰ الهی آمین🙏🙏🙏

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
الان کار خوب برای من ارزو شده😐

ان شالله بزودی برات خاطره بشه

2738

اول سلامتى كسايى كه دارم(مامانم داداشم همسرم و تو دليم)

خوشبختى داداشم

كار درست حسابى و درامد خوب واس داداشم و همسرم

عزيـزاى دلــم واسـه سلامتى خانوادم يه صلــوات ميفرستى؟!😍ممنونم🙏🏻🙏🏻😘💞

آرزوم اینه برادرم یه ازدواج حکب و زندگی عالی ددشته باشه عمم مجرده سن بالاس اونم ازدواج خوبی داشته باشه و خدا ب زندگیمون برکت بده سلامتی همه ی بیمارا

قدر لحظه هامون  بیشتر بدونیم شاید همین الان که توش هستیم بهترین لحظه ی عمرمون باشه☺
آرزو دارم تا قبل عيد يه نى نى داشته باشم😢

ان شالله.

ذکر یونسیه بخون. و دعای حضرت زکریا توو سوره مریم.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
من ۴۰تا سوره یوسف خوندم یس خوندم هنوز بیکارم😁😁

دنبال کارم بگرد 😁😁 یا حضرت یوسف خودت کمکمون کن🙏🙏🙏

2706