2703
2716
عنوان

💙تاپیک آرزوها💙بیا از آرزوهات بگو

15301 بازدید | 885 پست

حتمن شنیدین که دعای دست جمعی انرژی بیشتری داره و از قدیم میگفتن اگه ۴۰ نفر برا کسی دعا کنن مستجاب میشه۰ همیشه برام سواله وقتی خدا اینقد بزرگ و بخشنده اش چرا همیشه دست خالی و ناامید باشیم من عزممو جزم کردم حتمن به خواسته هام برسم۰ بزودی سال ۹۶ هم تموم میشه کلی ارزوهای نرسیده داریم۰ بیاین هر چی ارزو درد دل و خواسته دارین بنویسین تا براتون امن یجیب بخونم ۰ هرکسم برای بقیه خوند لطفن پست شو لایک کنه۰ ان شالله تا عید دل هممون شاد شه۰ 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

آرزوی من اول سلامتی همه بیمارا و خونواده ام۰ یه خونه عالی و یه شغل عالی با شرایط مورد نظرم۰ زندگیم نظم و سر و سامون بگیره و از خدا میخوام وضعیت مالیم عالی باشه و هیچوقت به کسی محتاج نشم۰ الهی آمین🙏🙏🙏

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
الان کار خوب برای من ارزو شده😐

ان شالله بزودی برات خاطره بشه

2714

اول سلامتى كسايى كه دارم(مامانم داداشم همسرم و تو دليم)

خوشبختى داداشم

كار درست حسابى و درامد خوب واس داداشم و همسرم

عزيـزاى دلــم واسـه سلامتى خانوادم يه صلــوات ميفرستى؟!😍ممنونم🙏🏻🙏🏻😘💞

آرزوم اینه برادرم یه ازدواج حکب و زندگی عالی ددشته باشه عمم مجرده سن بالاس اونم ازدواج خوبی داشته باشه و خدا ب زندگیمون برکت بده سلامتی همه ی بیمارا

قدر لحظه هامون  بیشتر بدونیم شاید همین الان که توش هستیم بهترین لحظه ی عمرمون باشه☺
آرزو دارم تا قبل عيد يه نى نى داشته باشم😢

ان شالله.

ذکر یونسیه بخون. و دعای حضرت زکریا توو سوره مریم.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
من ۴۰تا سوره یوسف خوندم یس خوندم هنوز بیکارم😁😁

دنبال کارم بگرد 😁😁 یا حضرت یوسف خودت کمکمون کن🙏🙏🙏

2706