2733
2739
عنوان

💖💖عشق یعنی...........؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4468 بازدید | 1488 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

فداتم 😍😍😍😍😍😍ما شام فعلا گشنه پلو داریم

۱۶:۰۹به وقت المان

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
2731
خف بابا😜😜😜😜

😡😡لیمومهسا نادی بارانا بقیه رواذیت کن

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
بزن خودت👊

من اصلا غلط کردم 😂😂😂😂😂😂😂الان اعلانام صفر هست بزنم ۱۰۰ صفحه میشه از خیرش گذشتم😃😃😃😃

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤
من اصلا غلط کردم 😂😂😂😂😂😂😂الان اعلانام صفر هست بزنم ۱۰۰ صفحه میشه از خیرش گذشتم😃😃😃😃

من بزنم؟؟؟😆

اونـی کہ خودم خواسـتم نشـدم...بـعد بیـام بشم اونے کہ تـــــو مےخـوای؟؟؟!!!   هـــــــہ😏 
بفرستم برات ولی حیف خیلی دوری😔

فدای تو بشم بچه ها شما ها همتون خیلی مهربونین خوشحالم هستین❤❤❤❤❤❤

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤
بفرستم برات ولی حیف خیلی دوری😔

من چی😞منکه نزدیکم