2733
2734
عنوان

💖💖عشق یعنی...........؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4468 بازدید | 1488 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جوووووونم😍😍😍😍😍😍😌😌😌😌بسوز منو گفت

❤❤❤❤❤

لیمو مهسا نادی بقیه رواذیت کن

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
2731
جانممم 😍😍😍

فداتم 😍😍😍😍😍😍ما شام فعلا گشنه پلو داریم

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤
بچه ها من برم فعلا 😘  ارامش جونم دوست دارم ❤❤❤❤❤همش شوخی بود 😚😚

فعلا نفسم بای بای 😘😘😘😘جات اینجاست❤

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤
بچه ها شام چی دارین🍖🍗🍔🍝

دردبی درمون😒😒😒😒

ماکارانی😒اخه زیاددوس نداره😆

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹

بچه ها بیاید تاپیک بزنید😂😂😂😂😂 با جنبه ترین کاربر

خواهرمواذیت کردی😡😡این خواهرمن مظلووومه چپ نگاش کنی چپ نگات میکنمااا😒

خف بابا😜😜😜😜

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
بچه ها من برم فعلا 😘  ارامش جونم دوست دارم ❤❤❤❤❤همش شوخی بود 😚😚

خدافظ😘😘😘😘😘

اونـی کہ خودم خواسـتم نشـدم...بـعد بیـام بشم اونے کہ تـــــو مےخـوای؟؟؟!!!   هـــــــہ😏 
😂😂من خونه مامانم اینام شامم کوفته تبریزی داریم😍😍

وای جونم😍😍😍😍😍جای منم بخور