2733
2734
عنوان

یه چیزی توی اتاق خوابم پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 118244 بازدید | 951 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

الان شما فکر میکنی یه دختر باهاش چیزشو تمیز کرده اینجوری دستت گرفتی باهاش سلفی میگیری؟😂😂😂😂

وووااایییییی خدا پوکیدم ازخنده😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
2731
كليد خونتون دست دوست شوهرت؟!😕 والا خوب اعتمادي داريد من همش توهم دارم يكي نياد دوربين بذاره تو خو ...

وااای تو منی 

یا. من تو ام 

اصلا ما یکی هستیم 😂😂

زیبایی ناپایدار و فضیلت جاودانه است . گوته
ماشاالله،  چه فکرهایی میکنی.  واسه ما هم پیش اومده موبایل جا گذاشتن،  بعد از 10. 15 د ...

😂😂😂

اخه اين روزا بعيدم نيست

من يادم نيست كجا ولي يكجايي اينو شنيده بودم و بعد خودم پياده سازيش كردم برا روز دفاع از پايان نامم برا نمره بايد ميرفتيم بيرون سالن تا استادا چونه بزنن سر نمره منم گوشيم رو گذاشتم و رفتم البته قبلشم روشن بود چون داشتم صداي خودمو ضبط ميكردم ك ببينم چ جوري بودم

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
خب پس تنها نيستم با افكارم😂😂😂

دقیقا 

شوهرم میگه تو دیوانه ای 

میگم هیچ چیزی بعید نیست مخصوصا الان که وسیله های استراق سمع راحت و ارزون در دسترسه 😂

زیبایی ناپایدار و فضیلت جاودانه است . گوته
شما هيچ كدوم خود أر..ايي ندارين يا نداشتين؟؟!!!!يه مبحثي هست توي اختلالات جنسي كه از مراجعه كننده هم ...

😦😦😦😦😦😦😦😦😨😨😨😨😨😨😨

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
دقیقا  شوهرم میگه تو دیوانه ای  میگم هیچ چیزی بعید نیست مخصوصا الان که وسیله های استراق ...

تو از من ي درجه پيشرفته تري فكرت ب كسي بروز دادي 

وقتي اين فكرا داريم اتفاقات مي افته ك جورش كنه

تا حالا چند بار شده ك مهمون فضول داشتيم گوشيشون جا گذاشتن يامثلا نميدونم چي ميشه ك حرفي ك كسي نميدونه از دهن يكي در مياد

واقعا هيچي بعيد نيست

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
اوه این خیلی بده یکی از فامیلای ماهم اینجوری بود یلدای دوسال پیش با اون خانمه که ریخته بودن فرار کرد ...

خب سر هست ديگه

اگه نبود ك انقد متفاوت نبود😁