2733
2734
عنوان

یه چیزی توی اتاق خوابم پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 118244 بازدید | 951 پست

برو از شوهرت بپرس بهش شک نکن اگه جوابش قانع کننده بود بهش اعتماد کن چون اعتماد اولین پایه برای یه زندگی هستش اگه اعتمادت نسبت بهش از بین بره دیگه نمیتونی بهش اعتماد کنی

بعضی از مرد ها انقدر مرد هستن که یک زن با خیال راحت میتواند زن باشد....

بالاخره فهمیدی دستمال چی بود عزیزم؟

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

هیچوقت به شوهرت شک نکن ،هیچوقت،اما بهش بگو ، کسی نیومده خونه؟چون من پارسال دستمال کاغذی با ک ا ن د و م دیدم که ما اصلا استفاده نمیکنیم،بعد دختر همسایمون دیده بود دوست شوهرم با دوست دخترش خاک توسرش اومده بود خونه ما،من مسافرت بودم شوهرمم یه شهر دیگه سر کار، کلید دست دوستش داده بود

هیچوقت به شوهرت شک نکن ،هیچوقت،اما بهش بگو ، کسی نیومده خونه؟چون من پارسال دستمال کاغذی با ک ا ن د و ...

كليد خونتون دست دوست شوهرت؟!😕

والا خوب اعتمادي داريد

من همش توهم دارم يكي نياد دوربين بذاره تو خونمون😂😂يا مثلا صدامونو ضبط كنن

وقتي مهمون ميره ي نگا ميكنم ببينم موبايل جا نذاشتن ك روي ركوردر باشه ببينه ما چي ميخايم بگيم پشت سرشون بعد بياد ببره😑

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
كليد خونتون دست دوست شوهرت؟!😕 والا خوب اعتمادي داريد من همش توهم دارم يكي نياد دوربين بذاره تو خو ...

اره حق داری اما،این دوست خاک توسرش با هم بزرگ شدن،فکرش نمیکردیم اینطوری باشه،ما در حیاط و توی حیاط و توی انبارمون دوربین مخفی داریم،چون توی خونمون انبار لیمو هست مجبوریم،

اره حق داری اما،این دوست خاک توسرش با هم بزرگ شدن،فکرش نمیکردیم اینطوری باشه،ما در حیاط و توی حیاط و ...

هههه يادشون رفته ببرن

يعني ميشه؟!

يكي از اشناهاي ما هم اين اتفاق براش افتاده بود كل تختش و فرشش و زندگيش رو شست

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
كليد خونتون دست دوست شوهرت؟!😕 والا خوب اعتمادي داريد من همش توهم دارم يكي نياد دوربين بذاره تو خو ...

ماشاالله،  چه فکرهایی میکنی.  واسه ما هم پیش اومده موبایل جا گذاشتن،  بعد از 10. 15 دقیقه اومدن دنبالش! نکنه ضبط کرده باشن! 😣،  ولی من اصلا ذهنم به همچین چیزایی قد نمیده،  ممنون که گفتی، آگاه شدم.