2737
2734
عنوان

یه چیزی توی اتاق خوابم پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 118068 بازدید | 951 پست
یعنی مسخره تر از این تاپیک ندیدم ی دستمال چندش  رفته تو پربازدیدها ببین دغدغه ما چی هست 47 صفحه ...

تازه از طریق علمی خود   ارضایی رو عادی میدونن واقعا محتوای نی نی سایت به گند کشیده شده

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نفهمیدم از کجا اومده بخدا..اونام که میگن چرا ناخنت معلومه من این عکسو رو جاکفشی پایین تو حیاط گرفتم باد نمیزاشت سبک بودو...این خیلی چیز مهمیه الان یا ناخن بی ارزش

خدایا فقط اون دوتا رو ازت میخوام خودت میدونی چقدر حساسم به این دو مورد
شما هيچ كدوم خود أر..ايي ندارين يا نداشتين؟؟!!!!يه مبحثي هست توي اختلالات جنسي كه از مراجعه كننده هم ...

😨😨خودرضایی از نظر روانی هم مشکل داره عزیزم نگاه نکن تو این زمان دارن رواجش میدن و علمی جلوش میدن بعضیا.....

میشه ی صلوات مهمونم کنید؟❤💋
2728
😨😨خودرضایی از نظر روانی هم مشکل داره عزیزم نگاه نکن تو این زمان دارن رواجش میدن و علمی جلوش میدن ب ...

از نظر علمي من نظر دادم و جلوه دادني نيست يه امر بديهي است و بر أساس خواسته فرد انجام ميشه،ولی به طور معمول هر از چند گاهی بدون مختل شدن کار و زندگی و بدون به هم ریختن تفکر از باب عذاب وجدان و ... عملی طبیعی شناخته میشه
و از نظر علم اورولوژی اگه درست انجام بشه و از وسائل  مخرب استفاده نشه مشکل جسمی ایجاد نمیشه و باز تاكيد ميكنم از نظر علم سكسولوژي مطرح كردم بنده 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

من مادر شوهر مهربونی ندارم .خیلی اذیتم کرده .اما اگر بیاد رو تختم بخوابه از نظر من هیچ اشکالی نداره .مادر همسرمه و براش زحمت کشیده .من دلم نمیاد برای یک اومدن رو تخت یک مادر رو برنجونم .خیلی هم ازش ناراحتم .خودم هم مبادی آدابم و متوجه حریم شخصی میشم .اما به هر دلیلی که این کاررو بکنه دوست ندارم برنجونم .خصوصا که متوجه بشم کمر درد و یا پادرد و یا حسرت به داشتن چیزی منجر به این کار شده و اینکه حالا مادری باشه که با رنج بچشو بزرگ کرده باشه .

✔️ خبرنگار