2737
2739
درست نیست زندگی خصوصی شما به هیچ کس ربطی نداره کارش درست نیست واقعاا

بهشم گفتم

خودش گزارش دادنو کم کرده خودش دیگه نمیگه زیاد

ولی اونا باز خیلی میپرسن

شوهرمم میگه وقتی میپرسن نمیتونم نگم 

من دوست دارم بگه میریم یه دور میزنیم و... گزارش نده ولی واقعا نمیدونم چجوری بهش بگم که ناراحت نشه و فکر نکنه یه وقت میخوام از خانوادش دورش کنم و ... شما نظری ندارین؟

من به دعای جمع خیلی اعتقاد دارم ، میشه با دلای پاکتون واسه سلامتی مامان مهربونم و خواهر معصومم یه حمد میخونید؟خیلی خیلی مهربونید،عاشق اینجا و بودن باهاتونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سوال دارم اونم اینکه آقایون میگن نیاز دارن یه وقتایی تنها باشن واسه فکر کردن و تصمیمات مهم و در اصطلاح در غار تنهاییشون فرو میدن ،میخواستم بدونم اونوقت دقیقا چه احساسهایی دارن و ممکنه چقد طول بکشه که به حالت عادی برگردن؟؟

😂😂😂😂😂 چند رور نخوابیده باشی قیافه خودتم تو اینه 2 تا میبینی چ برسه ی اسم😂😂😂 حالا میگن چ حو ...

اینحوری پیش میری خدایی نکرده سکته نزنی😓😓

حداقل امشبو بخواب😥

2728
واااایی اینکه لج آدمو درمیاره باباااا من باشم میزنم اون گوشیو میشکونممممم

خیلی ناراحت میشم واقعا...

حالا اونا بپرسن شوهر من چرا گزارش میده؟؟

من به دعای جمع خیلی اعتقاد دارم ، میشه با دلای پاکتون واسه سلامتی مامان مهربونم و خواهر معصومم یه حمد میخونید؟خیلی خیلی مهربونید،عاشق اینجا و بودن باهاتونم
یه سوال دارم اونم اینکه آقایون میگن نیاز دارن یه وقتایی تنها باشن واسه فکر کردن و تصمیمات مهم و در ا ...

مونده به اینکه تو چند روز میتونه با یه قضیه کنار بیاد.

ممکنه چند ساعت تا چندین سال تو غار خودمون باشیم😐

2740
واااای چقد بده دیگه ب پلو و خوراک خوردنتونم ککار دارن  بنظرم قشنگ نیس اصلا

خیلی اذیت میشم واقعا

بهشم گفتم خودش گزارش دادنو کم کرده خودش دیگه نمیگه زیاد ولی اونا باز خیلی میپرسن شوهرمم میگه وقتی ...

خوب کم کم سعی کنه ازخبرنگاری اعضای خانواده درمورد کارهای شخصی خودتون بکاهد وبه آنها جواب درست ندهد تا خودشان پی ببرند که رابطه خانواده شماها بستگی به سرکشی انهاندارد

مردمهربان 
مث من دقیقا

عقدین یا ازدواج کردین؟

اسمتو دیدم ناخودآگاه لبخند رو لبم اومد

مونده به اینکه تو چند روز میتونه با یه قضیه کنار بیاد. ممکنه چند ساعت تا چندین سال تو غار خودمون با ...

اووووه چندین ساااال،من الان چهار روزه منتظرم از غار بیاد بیرون ولی نمیاد لعنتیییییی

میخوام نظرتون رو راجع به این موضوع بدونم همسر من وقتی خونشونیم هرجا میخوایم بریم به خانوادش اطلاع م ...

خیلی بده،البته خونه خودتون برین بهتر میتونی تغییرش بدی.بنظر من بهش قدرت بده تاییدش کن همیشه انقد اعتمادشو بدست بیاره به جایی برسه نظر دیگران براش کم اهمیت بشه

قضاوت نکنیم!