2733
2734
مگه عضو شدن چه اشکالی داره چرا همه فکر میکنن اینجا مختص باردارهاست من حدود ۸ ساله میام و از بعضی مطا ...

منم همین فکر و می کنم ، نمیدونم چرا همه جا بابد زنونه مردونه باشه ، اصلا مجردها رو هم حساب نمیارن ، آدم دلش می گیره 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
مگه عضو شدن چه اشکالی داره چرا همه فکر میکنن اینجا مختص باردارهاست من حدود ۸ ساله میام و از بعضی مطا ...

نه خوبم هست فقط این سایت ی خورده به دورهمیه زنونه بیشتر شبیه واسه همین تعجب برانگیز ولی استثنا همیشه هست

و خدایی که در این نزدیکیست  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه يه مشكلاتى در زندگى دارند ولى من بيشتر چيزهايى كه اينجا گفته ميشه براى زندگى كن مشگلى نيست. در و ...

چون بیشتر مشکلات از سمت آقایونه😑

میشه واسه سلامتی نینیم صلوات بفرستی
2731
چرا وا؟ میاد دنبال من ببینه چی میگم اینجام نمیتونم حرف بزنم بخدااا

خودت بهش گفتی نی نی سایت عضوی دیگه ، همه چی رو که نباید به همسر گفت 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
همه يه مشكلاتى در زندگى دارند ولى من بيشتر چيزهايى كه اينجا گفته ميشه براى زندگى من مشگلى نيست. ...

اینجام همه طرف خانومارو نمیگیرن یسریام طرف اقایونو میگیرن 

چون ی طرف ب قاضی رفتن درست نیس .بالاخره گل بی عیب خداس

با کسم  اما بی کسم
یعنی چطوری فعاله😂

یه کاربریش و که گزارش خورده حذف شده دوباره ساخته

واسم تاپیک زده بود شوهر جانم  

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1515953/احتیاجی-به-قضاوت-نیست-خواندن-آنچه-نمیبینی-از-زندگی-برایم-کافیست

اونقدرررر بی حوصلم که فرمایش همه متینه😢
اینجام همه طرف خانومارو نمیگیرن یسریام طرف اقایونو میگیرن  چون ی طرف ب قاضی رفتن درست نیس .بال ...

بله كاملا درسته. خيلى از آقايان ميبينم خيلى بى منطق هستن ولى در خانمها هم اين هست. پس يك نفر هميشه تقصير نداره.

خودت بهش گفتی نی نی سایت عضوی دیگه ، همه چی رو که نباید به همسر گفت 

نه ببین ایمیلش رو تبلت بوده

بعد اونجا قشنگ من و زیر نظر داشته هرچی سرچ میکردم و کجا میرفتم

(نمیدونم چطوری ولی این قابلیت و داره) 

من هی اکانت میساختم میدیدم باز پیدام کرد. نگو اکانتام و میدیده

حررررررصم گرفته بود آخر. فهمیدم از طریق ایمیل بوده

اونقدرررر بی حوصلم که فرمایش همه متینه😢

این سایت به شناخت من از همسرم خیلی کمک کرده چون خیلی خیلی با روحیه خانمها آشنا شدم اولا فکر میکردم همسرم حساسه سر هر چی گیر میده بعدش که با این سایت آشنا شدم فهمیدم خیلی از خصوصیات اخلاقی خانمها ی اینجا هم تقریبا شبیه همسرمه و بیشتر درکش میکنم

قضاوت کردن درمورد دیگران درواقع دعوت همان قضیه به زندگی خودمان است
باور نمیکنید من جدیدترین خبرها رو از اینجا میگیرم چون در کسری از ثانیه میاد رو برد 😂😂😂

من خودم تازه اشنا شدم .تلگراممو ک پاک کردم اینجارو پیدا کردم 

الان اصلا ب تل گ رام سرم نمیزنم مگه واسه ارسال عکسی چیزی

با کسم  اما بی کسم
2706