2752
2734
سلام و شب بخیر سوالی دارید در خدمتم

امضاتون😯

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چی😲😲😲😲😲آقایون نی نی سایت...؟؟؟واقعا آقایون میان اینجا؟؟ک چی بشه چی بگن ؟؟بگن باردارن یا پ شدن؟؟ ...

میان که بگن دو هفته پیش اقدام داشتند ‌، تخمدان سمت چپ شون تیرررررر می کشه ، آز نشون میده یا نه 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

مگه عضو شدن چه اشکالی داره چرا همه فکر میکنن اینجا مختص باردارهاست من حدود ۸ ساله میام و از بعضی مطالب اینجا استفاده میکنم دو سالم هست عضوم خیلیم به خیلیها کمک کردم حتی یه خانومی میخواست بره بانه خرید دنبال آشنا میگشت آدرس دوستمو دادم رفت خرید کرد بعدشم اومد تشکر کرد

قضاوت کردن درمورد دیگران درواقع دعوت همان قضیه به زندگی خودمان است
میپرسم ث اگه کسی دید دوسدارم بدونم نظراتشونو . خانوما خیلی از خانواده ای همسرشون مینالن و خیلی از ...

همه يه مشكلاتى در زندگى دارند ولى من بيشتر چيزهايى كه اينجا گفته ميشه براى زندگى من مشگلى نيست. در وقص تانگو دو نفر هستن كه ميرقصن چرا هميشه فكر ميكنين كه مردها هستند كه بايد خودشونو تصيح كنن؟

حالا با اونایی ک با کاربری خانوم امدن کار ندارم  خیلیام با کاربری مرد هستن

اتفاقا اونایی که باکاربری اقا اومدن بهتره باز....فریبمون نمیدن لاقل😄

شرمندم جوانی...چقد تلخ تو را میگذرانم😞