2737
2734
اصلا میوه نفاخه ادم دلدرد میگیرا

خب با پوست نخور سیب و اولین باره میشنوم میوه نفاخه من که مشکلی ندلشتم تا حالا😐

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا واقعا روری یه کبلو میخوری؟

اره فکر کردی یک کیلو چقدره؟از هر کدوم یه دونه بخور میشه یک کیلو

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
مگ هستش هنوز من هرچي گشتم پيدا نكردم ك  بجاش ويسكودرم مصرف ميكنم

عزیزم برا شما این قرص تاثیری داشته؟؟نسبت به ایمیدین در چه حده؟؟؟

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
2728
من استفاده کردم..خیلی زیبا شدم 😘از بعد از مصرف شوهرم بیشتر عاشقم شده و بهم بها میده😎دیگه مادرشوهرم ...

🤣🤣

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
2740

چرااا قرص؟!قرص خیلی عوارض داره من از کرم های نهال استفاده کردم هم ضد چروک و هم کرم بوتاکسشو خیلی خیلی تغییر کردم ب تظرم تو به جای اینک بری هزینه قرص بدی با نصفش محصولات نهالو بخر صددرصد نتیجه میبینی شمارشونم میزارم واست ۰۹۱۰۳۹۵۸۰۴۸

سلام عزیزم من پنج سال خرج پوستم کردم
آنقدر دکتر رفتم و پول خرج کردم لک صورتم نرفت
یا لیزر میرفتم جلسه ای چهارصد هزار
لک صورتم می‌رفت وقتی لیزر نمی‌رفتم برمیگشت
کرم معجزه شب هم زدم پوستم داغون شد.جوشهای بزرگی زدم که جاش چال شد.
تا شماره یه خانم رو تو دیوار پیدا کردم که کرمهاش‌مورد تایید وزارت بهداشت بود تحت نظر دکترا بود خیلی عالی بود لک صورتمو با هزینه خیلی کم برد خداخیرش بده شمارش میذارم خیلی خانم خوب و منصفی هست دلش میسوزه ضمانت بازگشت کرم تا ده شب میده.لک صورتم رفته کک و مک رفته صورتم پنج درجه سفید شده چروکام باز شده اصلا لیفت شده صورتم ملا چهذمو عوض کرده خداشاهده بگم باورتون نمیشه فقط میگم خداخیرش بده به حق علی چون دنبال سود نیست
منم چون خیلی عذاب روحی  کشیدم بخاطر پوستک خیلی خرج کردم دوست دارم بگم اطلاع رسانی بشه به هر کسی اعتماد نکنید ولی این خانم من کارش دیدم معتبره اینم شمارش09026744639 از همدان ارسال میکنه.پیجم داره بهش پیام بدید برای مشاوره پیجشو ازش بگیرید قبل و بعد مشتریهاشو ببینید.شماهو کرم زدید نتیجه گرفتید جون بچه هاتون دعام کنید معرفی کردم بهتون

عزیزم پوست و مو ۹۰ درصد زیباییه

من یه پیجی دارم ،کلا مختص محصولات پوست و مو و زیبایی،

خودم همیشه ازشون کرم عروس دریا واسه سفیدی پوستم میگیرم خییلی عالیه ،شامپو ضد ریزششونم معجزه میکنه ،جوریه که فقط از هر محصولشون یه بار استفاده کنی جواب میگیری اصل و اورجینالن بزو تو پیج ببین خودت بهتر میتونی انتخاب کنی اول رضایت مشتریا در مورد محصولاتشون رو ببین ،خیلی زیاد بعد تصمیم بگیر ،من که راضیم،

صد لک و سفیدی داعم پوست،ضد ریزش و رویش مو،چاقی اندام و صورت و ...دارن

۰۹۰۲۶۷۴۴۶۳۲

Kerem.poost