2733
2739
😅😅😅یاد تبلیغ اون زن افتادم .هعی خداشکر میکرد

ادا اونو در آوردم و تبلیغای ماهواره😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من اخه پوستم خوب بود برا پيشگيري ميخورم اما خواهرم پوستش نياز داشت و الان معركه شده

چکار میکنه پوست و؟مشکل خواهرت چی بود؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ایمدین

جوانسازی و ضد پیری 

من شنیدم مصرفش هیج ضرری نداره 

معمولا هنرپیشه ها استفاده میکنن

دیگه نمیدونم چقدر صحت داره

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
2740

نحورین این جیزارو به جاش تا میتونید میوه بخورید انار و پرتغال و سیب و لیمو شیرین این چهار تا میوه رو هرروز به اندازه یککیلو بخورین تضمینی میگم پوست تمام بدنتون عالی میشه تجربه شدست

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
من اخه پوستم خوب بود برا پيشگيري ميخورم اما خواهرم پوستش نياز داشت و الان معركه شده

منم پوستم خوبه براي پيشگيري ميخوام چندوقته تغييرات احساس ميشه ؟جاي كرم ضدچروك و ليفتو ميگيره؟

خدايا تو آني تواني تپاني جهاني تهه استكاني!!
🙄🙄

ای جانم چشمارووووو خخخخ بابا پرسیدم اگه راست باشه مغز شوهرمو بزارم لای نون بخورم بره برام بگیره مصرف کنم خوجل بشم مث تو

اری فاحشه شدیم..،وقتی عشق تجاوز کرد وقتی بدبختی تجاوز کرد... وقتی قدرتمندتر از ما تجاوز کرد... ومن حامله ی عقده هستم..بترسید از روزی ک فرزندم ب دنیا بیاید..
ای جانم چشمارووووو خخخخ بابا پرسیدم اگه راست باشه مغز شوهرمو بزارم لای نون بخورم بره برام بگیره مصرف ...

نه بابا😂😂

پدر من از جوونیش کیلو کیلو این میوه هایی که گفتم خورده بیاین ببینین چه پوستی داره و مقاومترین بدن در برابر بیماری داره

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش