2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولي به جنس پوستم ربط داره دوست من دوماه هرروز فقط ميره ميخوره براي لاغريش از اول جنس صورتش بد بود الانم بده هيچ تغييري نكرده

خدايا تو آني تواني تپاني جهاني تهه استكاني!!
2728
ولی نوشته بود تا زماتی که بخوری پوست رو جوان و شاداب و روشن میکنه قطش کنی اثرش میره

خیلی گرونه ۴۰۸ تومن

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
سیب و پرتغال و لیمو شیرین و انار روزی یک کیلو تو پست قبلیم گفتم پوست مخملی میشه

مگه معده بشکه اس یک کییییلو جاباشه میوه ادم میترکع

صَد سال سَفَر کَردَم. 😍 عاشِک نَشُدَم . 😇 یه باره تَرا دیدم دیوانَه شدم   😢    بی تَرا ساهَتی ✨.  ساهَتی دل نَبی راحَت💫.  نیست منی لونتا 😢لونتا کَندَگِ حاجت.  کَندَگ حاجت ✨❤️ دل تَرا داته داتَه بَندر آزاتا 😢✨ تو بلِه دلبر.  دلبر نَههِ مَنی یاتا😢😪⚡️❤️
2738
من استفاده کردم..خیلی زیبا شدم 😘از بعد از مصرف شوهرم بیشتر عاشقم شده و بهم بها میده😎دیگه مادرشوهرم ...

هاااااا؟؟؟؟مگه چیکار میکنه این قرص ؟؟؟؟

و سکوت چه زیباست وقتی همه دروغ میگوییند  
مگه معده بشکه اس یک کییییلو جاباشه میوه ادم میترکع

عزیزم از حجم غذات کم کن به جاش میوه بخور در ضمن از هر کدوم یه دونه بخوری میشه یک کیلو چیز عجیبی نیست 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

متاسفانه ما عادت کردیم به غذای چرب خوردن و هله هوله میوه یک کیلو اصلا زیاد نیست از هر کدوم یه دونه مصرف کن پرتغال و آب بگیر آب میوه طبیعی بخور صبحا تمام اینا اثرش توی یکی دو ماه نیست بلکه از شیش ماه تا یک سال بعد اثرش معلوم میشه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش