1421
1389
عنوان

بپرسم کجامیره؟؟؟؟؟؟؟

162 بازدید | 16 پست

سلام

دوستان بنظرتون وقتی شوهرمون بیرون میره مثلاروزی یک بار وقتی بیکاره بایدازش بپرسیم کجامیره؟!!

یاباکی میره؟

مثلایه ساعتی میره نه بیشتر

پ ن پ

زن نی نی سایتی این سوالو بپرسه جای تعجب داره

حتما بپرس

یه روزی از همین روزها اخر سر به بیابون میزارم صبرم سر اومده  بخدا من ایوب نیستم😔خدا مارو فراموش کرده😔 منم باهاش قهرم دیگه نه دعا میکنم نه صداش میکنم ولی خواهش میکنم  شما برای پسرم دعا کنین 💔💔💔من به دعای شما ایمان دارم

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1390

یعنی خودش نمیگه؟

خب من خودم بدون اجازه همسرم جایی نمیرم شوهرمم بدون اجازه من نمیره شما باید ببینید زندگیتون بر چه منواله

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

ب نظرم

این پرسیدنه باید جوری باشه ک 

طرفه مقابلم حس نکنه ، داره چک میشه...

توام با اعتماد باشه

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
اره همینومیخوام چجوری بپرسم ک شبیه بازجویی نباش؟؟؟

بگو عزیزم کجا میری؟اگه گفت ک خوب اگ گفت چطور بگو همینجور باخبر باشیم از هم

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج
1376

من مشکلم اینه ک مدام میپرسم همه چیزو کجامیری باکی میری؟کی برمیگردی وای چقددیربرمیگردی

نمیخوادبری..!!!

واسه همین چندوقت پیش شوهرم گفت خیلی حس بدی میگیره حس میکنه مدام داره بازجویی میشه ازم خواست اینجوری نباشم گفت توکه میدونی من خودم همه چیوبهت میگم ومیدونی ک قرارنیست کاراشتباهی انجام بدم

قاعدتا خودش داره می ره بیرون باید بگه. یعنی همینجوری بی هیچ حرفی یهو می ذاره بیرون؟؟چه عجیب

نه بنده خدا.مثلادم عصری من مشغول کارم میگه هانیه من میرم ی دوری بزنم برمیگردم چیزی براخونه لازم نداری؟

ازوناییم نیست ک مدام بره بیرون ولی کارش یه جوریه ک شایددرماه دوهفته فقط سرکارباشه باقیشوخونست و وقتیم بخوادیکم بره بیرون من هی سین جین میکنم اذیت میشه

چیکارکنم ک این عادتم کم بشه

اره همینومیخوام چجوری بپرسم ک شبیه بازجویی نباش؟؟؟

پشت سر هم سوال نکن ,برای سوالات هم دلیل بیار, مثلا بگو کی برمیگردی که ناهار بخوریم

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
1387
من مشکلم اینه ک مدام میپرسم همه چیزو کجامیری باکی میری؟کی برمیگردی وای چقددیربرمیگردی نمیخوادبری..! ...

به نظر من وقتی دو نفر با هم زندگی میکنن خیلی طبیعیه که وقتی یکی میخواد بره بیرون به اون یکی بگه دارم میرم فلانجا واسه فلان کار و فلان موقع میام، چه مرد چه زن!

حالا که اینجور گفته اگه موقع بیرون رفتن خودش توضیح نمیده شما هم چند بار بدون توضیح یهو حاضر شو و خداحافظی کن برو بیرون. اگه حرفی هم زد بگو تو که میدونی جای بد نمیرم پس چرا میپرسی؟ بعدم بشین دوستانه باهاش حرف بزن بگو همونطور که تو دوست داری من وقتی جایی میرم تو در جریان باشی منم همین حس رو دارم. نه بازجوییه و نه شک و نه هیچی. یه امر کاملا طبیعیه. پس خودت موقع یرون رفتن بگو تا من ناچار نشم هر سری هی یکی یکی سوال کنم. اینجوری نه تو حس بد داری و نه من