2733
2734
عنوان

چقدر دلم به خودم سوخت

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همین که اینجور زندگی کردی خودش یه دنیاست خدا هم ایشالا بهترینشو بهت بده

دلیل ندارد بـہ توفکر کنم تو ناخوآگاه در ذهن منی...برای حل شدن مشکلاتمون یه صلوات مهمونم کنید...مامان جون نمیخوای بیایی تو دلم نمیخوای منم حس مادر شدنو بچشم چشم انتظارتم عزیزمادر بیا و سوپرایزم کن بیا و تنهایامو جبران کن بیا همدمم شو بیا که پا به پای هم بچگی کنیم اگه من بچگی نکردم با هم دیگه جبران کنیم اگه حس مادر و دختریو نچشیدم بیا منو تو با هم بچشیم منتظرتم عشق کوچولوی من💖

عزیزم این روزا دیگه اون عشقی که شما دنبالش هستی خیلی کم شده اخه خیلی دسترسی پسرا به دخترا راحت شده و خیلی چیزا عادی شده بخاطر همین پسراهم دیگه دل نمیبندن مطمعن هستن این دختره بره یکی دیگه هس بهش پا بده و بیشتر هم فکر روابط جنسی هستن.ازدواج هم کنی میتونی عاشق بشی ولی اگه انتخابت درست باشه.من نمیدونم چرا عاشق هیچکس نمیشم با همسرم هم خوبم و دوسش دارم ولی هیچ وقت دیوانه وار به کسی علاقه مند نمیشم که اسمش عشق بزارم برا خودمم عجیبه که چرا عاشق نمیشم

2738

چیزایی که نوشتی دقیقا دقیقا دقیقا احساسات منه منم خیلی نیاز دارم خیلیییی

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
گاهی خرافاتی میشم میگم شاید یکی بخت منو بسته....اون موقعی بیاد که دیگه من از شور و شوق افتاده باشم چ ...

اره دقیقا منم همینا ب ذهنم میرسید،همیشه حسرت کسایی ک ازدواج کردنو میخوردم،خیلی تنها بودم خیلی،و دلیلشم نداشتن ارتباط با جنس مخالف بود،اما الان همیشه حس میکنم سریع جواب مثبت دادم ینی میشد منتظر موند و بختای دیگروهم امتحان کرد

❤❤❤

دوستیو واقعا بیخیال شو دوستم فقط۲۱ سالشه فک کنم تا حالا ۷ تا دوس پسر عوض کرده نیگاش میکنی راحت ۲۷_۸ بهش میخوره اینقد که بعد از هر شکست عشقیش زار زده طفلی

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.
نه چون در شان و خودم و خانوادم نمیبینم و این چیزا تو فامیل ما تعریف نشده س

خب عزیزم ازدواج یه تصمیم یهویی نیس

بایدباکسی آشنابشی تواونووشرایطشو دوس داشته باشی اون تووشرایطتودوس داشته باشه که به ازدواج ختم بشه

سعی کن توموقعیتش قراربگیری

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
این احساسات زود گذره خودتو ب خاطر این حسا از زندگی کردن ننداز اگه ب عقی بر میگشتم هههههههرگز ازدواج ...

قبول ندارم احساس زودگذر مال دوران دبیرستانه نه الان که واقعا از لحاظ روحی و خانوادگی اماده ازدواجم

منم با تمام وجود این حالتو درک میکنم چون خودم گذروندم، یه روز تو بالکن خونمون نشسته بودم.و دو تا کبوتر رو داشتم نگاه میکردم که به هم عشق می ورزیدن،  یه دفعه مامانم متوجه شد چقدرررر ناراحتم، اومد کنارم نشست و بهم گفت ناراحت نباش آفتاب دنبال تر داغ تره... گفتم یعنی چی مامان؟ گفت یعنی خدا برات قسمتی رو در نظر گرفته که  این خواستگارایی که میان و نمیشه پیش اون هیچن! و خدا شاهده که همین طورم شد، و من الان روزی هزار بار خدا شکر میکنم که با اون خواستگارهای قبلی ازوداج نکردم

2706