2737
2734
عنوان

چقدر دلم به خودم سوخت

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 59 پست
از خودم مطمینم که همچن حرفی میزنم میدونم اونقدر جربزه دارم یه زندگی رو اداره کنم با تمام مسیولیتش

شما ميگي بابام پولداره آخه اين پوئنه؟!!! 

خودت چي داري؟ غير باباي پولدار و چهره زيبا كه ميگي

گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.
عزیز من این خانم محجبن یعنی به یه چیزایی پایبندن که شاید خیلیامون نیستیم وقتی تو قران نوشته دوستی ای ...

چه ربطي داره محجبه باش اما اجتماعي باش

گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم کلا هنوز بچه ای و واست زوده. بخاطر سنت نمیگما بخاطر طرز فکرت میگم

طرز فکرم بنظرم اصلا ایراد نداره اتفاقا این خواستگارم34سالش بود 12سال ازم بزرگتر بود میگفت چون طرز فکرت خیلی عاقلانه س و رفتارات کاملا مشخصه پخته ای و میتونی یه زندگی رو اداره کنی ازین خوشم اومده

ببین من کلا نصیحت و اینا رو دوس ندارم

اما چون طرز فکرت و سنت کمه چنتا چیز رو میگم و میرم

اولا خیلی از رابطه های دوستی ، یک رابطه عشقی عمیق و پاکه. نه چیز کثیفیه نه فاسد. ممکنه یک سریاش به ازدواج ختم نشه ولی لزوما به این معنا نیست که آدم شکست خورده.‌آدم با تجربه تر میشه، جنس مخالفش رو میشناسه‌. موقع ازدواج هم خیلی راحتتر با بعضی تفاوتها کنار میاد

بعدم لزوما هر کی حسابش پر پول باشه و زیبا باشه زود ازدواج نمیکنه. اینا فاکتورای ازدواج نیست. 

و در آخر... برای شما دختری تو این سن. حیفه هدف زندگیش ازدواج باشه. رو پای خودت وایسا. درستو ادامه بده. چنتا سفر خارج برو. چنتا زبون جدید یاد بگیر. برو دنبال یک هنر. ازدواج رو که همه بلدن

2728
شما ميگي بابام پولداره آخه اين پوئنه؟!!!  خودت چي داري؟ غير باباي پولدار و چهره زيبا كه ميگي

بابام تریلیاردر نیست ولی پوان های یک دختر ایده ال رو دارم

وضع خانوادگی مناسب.خانواده با آبرو.زندگی ابرومند خانواده سالم.چهره و هیکل که قطعا برای یه پسر مهمه تحصیلات تا پند وقت دیگه شاغلم میشم..بازم بگم؟

ببین من کلا نصیحت و اینا رو دوس ندارم اما چون طرز فکرت و سنت کمه چنتا چیز رو میگم و میرم اولا خیلی ...

فکرم فقط ازدواج نیست

درسمو دارم تموم میکنم چند وقت دیگه م شاغل میشم هنرم کار میکنم و منظورم از ازدواج داشتن کسیه که همراهم باشه و احساس میکنم برام مجردی کافیه

سفر هم ک میگی برو دوست دارم واقعا دونفره باشه

2740
چه ربطي داره محجبه باش اما اجتماعي باش

خدایی تضاد نداره؟؟

دوستپسر با دوسته پسر فرق داره ها 

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.

نمیدونم اینو میبینی یا نه ولی خیلی مهمه

کسی که تو دوران تجرد نتونه از زندگیش لذت ببره تو متاهلیشم نمیتونه.خیلی کارا هست که بعد از ازدواج نمیشه انجام داد به جنبه های خوب زندگیت فک کن موفق باشی

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.
چی بگم  خیلیییی دلم گرفته

عزیزم درد دلت روباخدا کنی زودتر جواب میگرفتی 

جایی اومدی حرف روی که یکسری کارها رو که بدور ازخواست خداست نشونت دادن 

همانطور باحیا و نجیب زندگیت روبکن وازخدابخواه یک شخص متدیدن و خوش اخلاق سرراهت قرار بده تا به گناه نیافتی

باورکن جوابتو میده

من بعدسه سال ازخدا خواستم که به گناه نیافتم و پامو کج نزارم کمک خواستم واین دوتا معیار رو با گریه ورازونیاز از خدا خواستم کشور خدا به خواستگار باهمین ویژگی ها اومد و من واقعا احساس میکنم این مردیس که لایقش نیستم و هرچقدر شکر گزاری کنم کم هست

شماهم دست از راه مستقیم که داری میری برندا

وخدا هرکس رابه یک شکل امتحان میکند 

الهم صل علی محمد وال محمدو عجل فرجهم  
چی بگم  خیلیییی دلم گرفته

سلام فائزه گلی خوبی؟ فک کردم با همکار پدرتون ازدواج کردی همیشه تو تاپیکا دنبالت میگشتم.امشب به پروفایلت سر زدم، ذهنم درگیرت بود چون یه جورایی شبیه 12 ، 13 سال پیشه خودمی.

ناراحت شدم که با اون پسره اوکی نشدی ولی ناراحت نباش، خدا بزرگه، از خدا بخواه و به پاکی جوونیت قسمش بده. مطمئن باش هرچی که صلاحت باشه برات رقم میزنه.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
2706