2703
2553
عنوان

چقدر دلم به خودم سوخت

723 بازدید | 59 پست

چرا تو جامعه ی ما دخترا همیشه باید احساساتشونو خفه کنن چرا نباید وقتی که احساس نیاز به جنس مخالف میکنن چاره ای نداشته باشن ...برای منکه یه دختر خوشگل با خانواده با وضعیت مالی و فرهنگی خوب چیزی تو زندگیم کم ندارم بجز یه همدم که بهش عشق بورزم اون بهم عشق بورزه چقدر نامزدارو تو خیابون ببینم که پیش هم راه میرن و غبطه بخورم نگین سنت کمه چون الان اوج جوونینه و شور وشوق و احساس نیاز به جنس مخالف یه همدم یا همسر دارم 3-4 سال دیگه بذای من یکب ی دیره.....چرا باید  بشینم پیش نامزد عشقم اون بهم عکس لباس عروس نشون بده بگه ببین چ قشنگه

یه خواستگار داشتم همکار بابام بود چندوقت پیش قرارشد بریم بیرون حرف بزنیم اومددنبالم رفتم سوارماشین بشم درو از تو برام باز کرد رفتیم یه جای تفریحی تو شهرمونو دور زدیم رفتیم کافه خیلی ازم خوشش اومده بود ولی بناه دلایلی نشد شاید این چیزایی که تعریف کنم برای شماها که متاهلین پیش پاافتاده باه ولی برای من که حتی تا این سن یه دوست پسرم نداشتم برای اینکه سالم زندگی کنم خیییلی جذاب بود و اهمیت دادن یه پسربهم منو تا رو ابرا برد کنار یه پسرنشستن تو ماشین اونقدر حالمو خوب کرد که چندوقته که ازش میگذره هنوز انگار انرژی دارم......هیییییییییی خیلی دلم گرفته...ازونروزی فهمیدم چقدر زندگی بدون عشق پوچه و پوچ زندگی کردم

میدونم الان میگید جوونی برو حال کن بابا اقابالاسر میخوای چیکار ولی آدم گاهی وقتا از همجنس خودش خسته میشه دلش میخواد واقعا یکیو داشته باشه که نازشو بکشه

یا میگید ایشالا یه پسرخوب گیرت بیاد زودتر 

ولی نمیدونم چرا هیچی حالمو خوب نمیکنه جز یه عشششششششق

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

عزیزم اینکه پاک رندگی کردی خیلی ارزش داره...به درگاه خدا همه ی ناله هاتو ببر که نه سرزنشت میکنه و نه تحقیر ایشالا دستتو میگیره عزیزم..ما هم برات دعا میکنیم

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)
دوستام همه شون یا نامزد دارن یا دوست پسر فقط منم که خنثی دارم زندگی میکنم و دانشجو ام بخاطر چهره م ...

آهان یعنی دوستی نمیخوای؟

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

این احساسات زود گذره خودتو ب خاطر این حسا از زندگی کردن ننداز اگه ب عقی بر میگشتم هههههههرگز ازدواج نمیکردم

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
من با تمام وجود درکت میکنم،اما من بدجوری ب قسمت معتقدم باور کن تا خدا نخواد نمیشه،صبر کن ان شالله ب ...

گاهی خرافاتی میشم میگم شاید یکی بخت منو بسته....اون موقعی بیاد که دیگه من از شور و شوق افتاده باشم چه بدردم میخوره آخه

الان به یه هم صحبت نیاز دارم

2706