2733
2734
عنوان

وای کمک کچل شدم 😲

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موهاتم با شامپو بچه بشور مواد قلیاییش کمتره 

اها باشه الان میرم خرید 😓 اثری داره 

♥♡♥♡خدای مهربونم شکرت برای هدیه های قشنگت ...خودت مراقبشون باش خدا جونم ♡♥♡♥امیرحسین قشنگم و  نی نی جدیدم 💋💋💋
اها باشه الان میرم خرید 😓 اثری داره 

آره عزیزم 

من چن وقتیه میشورم احساس کردم ریزشم خیلی کمتر شده .گلرنگ بچه ازین تیله ای قرمزاش میزنم 

‏کلا نصیحت کردن کار اشتباهیه چون طرفت ناراحت میشه باید بذاری نابود که شد بری باهاش همدردی کنی، خوشش هم میاد 😊
2731
آره عزیزم  من چن وقتیه میشورم احساس کردم ریزشم خیلی کمتر شده .گلرنگ بچه ازین تیله ای قرمزاش می ...

اها باشه مرسی مهربون 😍😍

♥♡♥♡خدای مهربونم شکرت برای هدیه های قشنگت ...خودت مراقبشون باش خدا جونم ♡♥♡♥امیرحسین قشنگم و  نی نی جدیدم 💋💋💋
وا برعکس داری میگی  بیشتریا موهاشون میریزه 😢😢

عزيزم من سه تا بارداري داشتم، سر هيچكدوم يه تار موهامم نريخت، از هركي هم پرسيدم همينو ميگفت

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
عزيزم من سه تا بارداري داشتم، سر هيچكدوم يه تار موهامم نريخت، از هركي هم پرسيدم همينو ميگفت

خداروشکر 

خب شما شانس داشتی .. ولی سرچ کنی میبینی ک خیلیا اینجوری میشن 

2738