2737
2734
عنوان

وای کمک کچل شدم 😲

417 بازدید | 23 پست

بچه ها موهام 😭

الان داشتم موهامو میبافتم یه عالمه مو اومد تو دستم 

داره میریزه 😭😭😭

چیکار کنم نریزه ...فکر کنم بخاطر بارداریم باشه 😢

♥♡♥♡خدای مهربونم شکرت برای هدیه های قشنگت ...خودت مراقبشون باش خدا جونم ♡♥♡♥امیرحسین قشنگم و  نی نی جدیدم 💋💋💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برو اينجا استارتر به دردت ميخوره

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1479603/کم-پشتی-مو

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙

تو بارداري معمولا موها نميريزن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
ویتامین بخور زیر نظر دکتر،حالا جالبه من تو بارداری حتی ی از نخ موهامم نمیریخت،بعد تز زایمان ریزش شرو ...

واسه من قبلشم یه ذره ریزش داشت 

الان خیلی شدیده 😢خوشبحالت کچل نشدی 

♥♡♥♡خدای مهربونم شکرت برای هدیه های قشنگت ...خودت مراقبشون باش خدا جونم ♡♥♡♥امیرحسین قشنگم و  نی نی جدیدم 💋💋💋
2738
برو اينجا استارتر به دردت ميخوره https://www.ninisite.com/discussion/topic/1479603/کم-پشتی-مو

مرسی عزیزم الان میرم 😍

تو بارداري معمولا موها نميريزن

وا برعکس داری میگی 

بیشتریا موهاشون میریزه 😢😢

عرق گزنه بگیر اسپری کن روموهات عرق بابا ادم هم  ریشه مو رو محکم میکنه بگیر اسپری کن روموهات &n ...

از عطاری بگیرم ؟؟

2706