2737
2734

مامانا لوازم بهداشتی نوزاد مارک فیروز خوبه؟

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پس منم فیروز میگیرم😍😍

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.
2738

منم فیروز خریدم عالیه👌👌

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
یدونه زیر دکمه ای دوتاهم یسره، واسه بیمارستان ببرم بنظرتون؟

آره خوبه عزیزم😍

راستی مامانا من لباس سایز صفر 3 تا خریدم .به نظرتون کم نیس؟؟

اره کمه دو سه دست دیگه بگیر

باشه.مامانم اینقدر لباس گرفته تا زمستون دو سالگی خریده بعد اون روز نشستیم یادمون افتاده برای از بیمارستان اومدن بچه هیچی نداریم همین دو سه تارم دیروز رفتم خریدم

دختر بچه خیلی جیز میز داره .هرچی میخری باز میمونه .تازه کش و کلیپس و جوراب و هدبند تورتوری