2733
2734
عنوان

تا عید می خوام لاغر بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 4519 بازدید | 68 پست
تپل ک نه دوس دارم تو پر بشم 😆 حوصله غذا خوردن ندارم 😁 

من بیچاره همسرم نمیزاره لاغر میشم میگه از زنا ی استخونی متنفرم...دلش میخواد لپ داشته باشم بعدشم وقتی بخندم به خاطرلپ چشام معلوم نباشه :|

من قدم 168 و وزنمم 65

(بـــژی کـــورد)دیــاکو تو بهــترین اتــفاق زندگــیمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بیچاره همسرم نمیزاره لاغر میشم میگه از زنا ی استخونی متنفرم...دلش میخواد لپ داشته باشم بعدشم وقتی ...

اوووه 😁😁😁 وزنتون ک زیاد نیست نسبت به قدتون...  هنوز جا دارید ک به این ویژگی ک همسرتون میگن برسید 😄😉😉

اوووه 😁😁😁 وزنتون ک زیاد نیست نسبت به قدتون...  هنوز جا دارید ک به این ویژگی ک همسرتون میگن ب ...

وای نه میشم فیل بدم میاد :| همین وزنو نگه میدارم

2728
من بیچاره همسرم نمیزاره لاغر میشم میگه از زنا ی استخونی متنفرم...دلش میخواد لپ داشته باشم بعدشم وقتی ...

عزیزم وزنت متناسبه 

به حاطر شوهرت که نمیخوای سلامتی تو فدا کنی

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2738
خوب راستش بله زیاده خخخ  چند سالته

واااا پس چرا میگی خوبه الان میزنم زیر گریه بعدشم از یه خانوم زیر 30 سال نپرس چن سالته ههههههههه

واااا پس چرا میگی خوبه الان میزنم زیر گریه بعدشم از یه خانوم زیر 30 سال نپرس چن سالته ههههههههه

اوا چرا من بالای سی سالم مشکلی ندارم 😂

اگه بین ۲۴ تا ۳۴ هستی وزن ایده آلت ۶۴ هست 

اوا چرا من بالای سی سالم مشکلی ندارم 😂 اگه بین ۲۴ تا ۳۴ هستی وزن ایده آلت ۶۴ هست 

بله بله زیر 30 سالم

وای خدایا شکرت وای بیا ماچت کنم هههههه

وزنتو ۶۸ دیدم ببخشید 

الان خوبی