2737
2734
عنوان

تا عید می خوام لاغر بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 4519 بازدید | 68 پست
[QUOTE=51958351]خب اسمش چیه؟ از کجا میشه تهیه کرد؟[/QUOTE یکی از دوستان من  کپسول چربی سوز معج ...

والا آدم میترسه از اینا بخوره هر چیز گیاهی ک بدون عارضه نیست.... باشگاه برو و کنارش رژیم تغذیه داشته باش و سعی کن موقع غذا خوردن کسی کنترلت کنه بیش از ی مقدار نکشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا که عوارض بعد از لاغری خیلی حال میگیره😞 من که یه بار ریزش مو گرفتم حسابی

آره من که اصلن نگاه آینه نمیکنم اما حس میکنم روز به روز یه کم پوستم بهتر میشه 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
2731
روزه که خیلی سخته، من ریزه خواری دارم ۲۴ ساعته چیزی میخورم طاقت روزه رو‌ ندارم

عزیزم زدی تو هدف .خب علت چاقیت ریزخواریه که با روزه میتونی این عادتو بذاری کنار

الان که روزها کوتاهه روزه گرفتن کاری نداره نه تشنه میشی نه گشنه.یه ربع به شیش اذان صبح میگن .بعد میخوابی تا 9 یا 10 صبح.بیدارمیشی یکم کاراتو میکنی دوباره ظهر 2 ساعت میخوابی میشه 3ونیم یا چهار.

1ساعت ونیم بعدش اذان مغربه.اصلا چیزی حس نمیکنی.یهروز امتحان کن.البته تاکید میکنم حتما سحری بخور  

حيا از خدا بسيارى از گناهان را پاك مى كند.امام علی علیه السلام*** میشه صلوات بفرستید. ممنون.اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....یا ارحم الراحمین به من و همه منتظرا  فرزند سالم و صالح عطا بفرما.

عزیزم این رژیم خیلی خوبه من استفاده کردم واقا زاضی بودم 10 کیلو کم کردم در کنارش ورزشم بکنی یه کم عااالیه ولی من زیاد ورزش نکردم خدایی قیمتشم خیلی ارزونه لینک سایتشو میزارم تمام توضیحات رژیم و توش نوشته اگه آدم عحله داشته باشه که زود لاغر شه خیلی خوب جواب میده

http://ketomethod.sellfile.ir/prod-1731482-برنامه رژیم لاغری کتوژنیک نسخه کامل.html?r=56259

با ورزش و پیاده روی مشکل ندارم عزیزم چه جوری لاغر شدی؟؟؟

اگر واقعا میخواین لاغر بشین
یه تماس با این شماره بگیرین بهتون مشاوره میده و تحت نظرشون با هزینه خیلی کم لاغر میشین من خودمم نتیجه گرفتم،مشاورشون هم رایگانِ
09920664877
بیشتر واتس آپ پاسخ گو هستن
حتما ازشون استفاده کنید تضمینیه کارشون💎

سلام دوستان میتونیدباتهیه بندتی آر ایکس درمنزل بدون استرس کرونا تمرین کنید و چربی سوزی انجام بدید و به اندامی زیبا برسید🥰دوستانی که ازمن بندتهیه میکنن دو هفته برنامه تمرینی رایگان براشون داخل واتس اپ فرستاده میشه😘پیج اینستا بندهsamira_trx1373

2740
واسه هفت کیلو باید رژیم و ورزش داشته باشی والسلام  منم تو دو ماه و نیم ۸ کیلو لاغر شدم تا عیدم ...

الان که چهار سال گذشته سر جمع بیست و پنج شش کیلو لاغر شدم 😎 واقعا نباید عجله کرد و زیادی تو فشار جسمی و روحی  بود . روند لاغر شدن باید قدم به قدم باشه و به شکل لایف استایل دربیاد وگرنه میشه هی لاغری هی چاقی. الان ماه هاست وزنم ثابته بدنمم نه ترک خورد نه شل شد 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟