2733
2739
عنوان

تا عید می خوام لاغر بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 4519 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سرکه سیب نخوریا

تمام دوندونات رو میخوره

سرکه سیب لاغز نمیکنه

زیره پوست رو خراب میکنه

میخوای لاغر بشی ورزش کن رژیم بگیر

خواستی من رژیم کتوژنیک رو بهت معرفی میکنم

خیلی جدید ولی عالی هست ولی با مربی و راهنما استفاده کن که آسیب نبینی

اینم ادرس پیج اینستاش که رایگانه ketozist

به ما که نیومدی حداقل به خودت بیا!

من خودم آدمی هستم که انواع دم نوش ها قرص و ژل لاغری از کمر بند ویبره بگیررررر تاااا گن ساعت شنی و گن حرارتی و ..... خریدم و امتحان کردم که لاغر بشم دارم بهت میگم اینا همش حقه های تحاری هستن به محض کنار گذاشتنش اشتهات دوبرابر قبل برمیگرده حالا میخوای گوش کن جیخوای نکن بهترین چیز رژیم کالری شماری پیاده روی و رقص تند هست

2738
این چه رژیمیه عزیزم؟

رژیم پروتین و چربی

حذف میوه شکر کربوهیدرات 

یعنی فقط مجاز هستی گوشت و مرغ و ماهی تخم مرغ و سبزیجات برگ پهن سبز و توت فرنگی و کره محلی  روغن زیتون  و ... اینا رو بخوری سخت هست ولی عالیه

به ما که نیومدی حداقل به خودت بیا!

منم رژیم 2 به 5 گرفتم تو نت سرچ کن ببین چه طوره میتونی بگیری من تونستم باهاش 16 کیلو کم کنم در 7 ماه الانم رژیم تثبیت گرفتم از 75 کیلو شدم 59 کیلو ولی سایزم بیشتر کم شد طوری که هر کی میبینه میگه انگار 30 کیلو لاغر شدی 

واسه هفت کیلو باید رژیم و ورزش داشته باشی والسلام  منم تو دو ماه و نیم ۸ کیلو لاغر شدم تا عیدم ...

سلام دقیق میشه برنامه صبحانه - نهار - شام رو بدید

چه میوه هایی استفاده کردین

خدا جونم خودت درستش کن
سلام دقیق میشه برنامه صبحانه - نهار - شام رو بدید چه میوه هایی استفاده کردین

آخه برنامه دقیق ندارم که تو خونه هر چی باشه همه چی میخورم به جز شیرینی و چیزایی که گفتم 

و اندازه شم طوری که حد مجاز روزانه م نگذره 

کالری تمام غذاها تو نت هست هر بار میخوای یه چی ی بخوری یه حساب سر انگشتی میکنی تمام 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟