2737
2734
عنوان

نکات ریز خانه داری

13296 بازدید | 150 پست

سلام عشقا 

موافقین هر کسی نکته ریز خونه داری و داره ب هم بگیم تا از هم یاد بگیریم ، حتی اگ بنظرتون خیلی پیش پا افتادس ، مثلا من تو ی سایتی دیدم خانومه میخاست ظروفش نو بمونه و تن تن همشو تلنبار نکنه داخل ظرفشویی سلفون کشیده بود ، مثلا سه نفر بودن ،سه تا پلو خوری خورش خوری و ،،،،،،،، کنار گذاشته بود بقیش سلفون کرده بود ، من امتحان کردم خیلی کمک کرده تا ظرف زیاد در نیارم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست     ،،همیشه خیانت در اوج اعتماد اتفاق میفته
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

يعني روي سلفون غذا مي خوردن بعد سلفون رو مي انداختن دور ؟خوب غذاي داغ رو سلفون از نظر سلامتي مشكلي ن ...

نه عزیز دلم ، دوتا ظرفو کنار گذاشته بقیش ک استفاده نمیشه سلفون کشیده

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست     ،،همیشه خیانت در اوج اعتماد اتفاق میفته
2742

اره مادرشوهر منم سلفون میکردن ،

الان خواهر شوهرم رو میز عسلی هاشو سلفون میشه نه دیده میشه و کثیف نه خش خیلی خوبه فقط باید بزرگ باشه و دو نفره بکشید ،

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
2738
يعني روي سلفون غذا مي خوردن بعد سلفون رو مي انداختن دور ؟خوب غذاي داغ رو سلفون از نظر سلامتي مشكلي ن ...

نه عزیزم منظورش اینه فقط اون چندتا اسفاده میکرده سلفون نداشته بقیه ظروف سلفون داشتن که دگه نره برداره اونجوری مجبوره ظرف بشوره

نه عزیز دلم ، دوتا ظرفو کنار گذاشته بقیش ک استفاده نمیشه سلفون کشیده

نه مثلا ۶ تا خورش خوری رو دورش سلفون میکشیدن اینطوری خاک میگیره دم عید لازم نیس بشوری فقط وقتی مهمون میاد سلفون رو باز میکنن

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
2706