2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

کادو نمیخرم اون روزی که میخوان بهش کادو بدن من مرخصی میگیرم  نمیرم سر کار که چشمم یه چشنش نیوفته

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
یه جورایی نمیشه.

چی بگم والا وقتی ازش خوشت نمیاد چرا باید گادو بدی یه تبریک و ارزوی سلامتی بکن تموم بشه بره

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
چی بگم والا وقتی ازش خوشت نمیاد چرا باید گادو بدی یه تبریک و ارزوی سلامتی بکن تموم بشه بره

دقیقااااااااا

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

ما با همکارا یه جورایی قرار داشتیم هر کی عروسی میکرد براش سکه میخریدیم، من تقریبا اخرین نفر ازدواج کردم، برای همه پول دادم سکه گرفتبم، به خودم که رسید همکارا گفتن سکه گرون شده و میخواست نده... خلاصه برای من با بی ادبی تمام پول دادن دست کسی گفتن بده بهش،منم گذاشتم تا اونیکه اول این حرف رو زده بود بچه دار شد،همون مبلغ که داده بود رو کارت هدیه گرفتم،۲۰ هزار تومن بود، دادم بردن براش

ما با همکارا یه جورایی قرار داشتیم هر کی عروسی میکرد براش سکه میخریدیم، من تقریبا اخرین نفر ازدواج ک ...

من با این زن بدذات که با زبونش هزاران هزاران بار خواسته منو اذیت کنه و هر فتنه ای بگم درست کرده چی کار کنم؟ 

2706