2752
2734
عنوان

نکات ریز خانه داری

| مشاهده متن کامل بحث + 13429 بازدید | 150 پست
من جایی مهمان بودم ، دیدم رو فرشی گرفتن ۴ تا ، بهم دوختن و باهاش کل پذیرایی رو پوشندن. بعد برام سوا ...

ببین من امروز رفتم برا مادرشوهرم کادو بخرم از ۱۰۰تومن پایین اصلا چیزی نیس ادم بخره ، تو این شرایط اقتصادی بنظرم تا ی مذت باید مراقب وسایلل بود بخصوص ماها ک مستاجریم ، البتع ایشون ک روفزشی دایما میندازن خوب نیس. و بعضی کارا دیگ خیلی افراطیه ، 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست     ،،همیشه خیانت در اوج اعتماد اتفاق میفته
من تو کابینتم کامل فوم کشیدم.سبزی  خشک می کنم میریزم بطری نوشابه و فریزر می کنم موقع استفاده را ...

فوم ؟؟ 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست     ،،همیشه خیانت در اوج اعتماد اتفاق میفته
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خخخ گفتن مهمون هس فرشا کثیف نشه

احتمالا همین بوده.

ولی کلا جوابی که دادن این بود که من فهمیدم بقیه مواقع هم رو فرشی هست.. واقعا هم سخته ۴ تا رو فرشی رو که بهم دوختین هی جمع کنید و پهن کنید .. اما واقعا چه کاریه ؟

یا مبل گرون میخریم بعد میدیم روش کاور پارچه ای می کشن ، ما هر جا رفتیم مهمونی که کاور پارچه ای داشتن ، دیدیم دیگه روی همون کاورها نشستیم .. چون سخته واسه هر مهمونی هی باز کنن و ببندن.

خب چه کاریه آخه؟؟ الان اون مبل ۲۰ میلیون باشه یا ۲ میلیون واسه مهمون که چیزی نمی بینه ، فرقی نداره که

با اسپری چوب کابینتاتون رو بعد از تمیزی خونه تکونی دستمال بکشین انگار کابینتا تازه شدن برق میزنن

و همچنین رو چرم موبلاتون رو

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        

ماهم دونفریم دوتا بشقاب برنج و خورش و میوه خوری،دوتاقاشق و چنگال و کارد،دوتا کاسه دم دستمه بقیه اش تو کابینت،مهمون که میاد درمیارم دوباره اضافه ها روجمع میکنم آبچکونمم همیشه مرتبه چون به تعداد نیازم ظرف دم دستمه کثیف بشن میشورم اصلا هیجوقت عادت ندارم ظرف کثیفتو سینک بذارم.همیشه هم قابلمه هارا شسته تو کابینت میذارم فردا دوباره درمیارم اگرم مهمون سرزده بیاد خجالت نمیکشم چون خونم همیشه مرتبه باوجوده بچه کوچیک.خونه هم چون مرتب جارو و گردگیری میشه همیشه تمیزه،هفته ای یکبار جاروبرقی دوروز یکبار جارو دستی درحد آشپزخونه و هال میزنم،دستشوییم هرهفته باجرمگیر و هرروز بدون جرمگیر تمیز میشه.گردگیری هم دوبار درهفته.خیلی حساس نیستم وشلخته هم نیستم

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
متنفرم از سلفون  چند سال پیش منو دوستم با هم ال سی دی خریدیم ما استفاده میکنیم اون هنوز سلفون ...

جاری منم هنوز نکنده...هنوز نایلون صندلی نهار خوریش روشه..هنو چسب مارک یخچال روشه...کمد جا کفشی انگار کنسولیه گذاشته پذیرایی خاک نخوره...تو رو خدا حرف یادم بدین بش بگم همش ب من میکه تو قدر وسایلتو نمیدونی...تو بی سلیقه ای...انتظار داره ماشین لباسشویی رو کاور کنم خودم لباس بشورم

خخخخ جاری من لوسترشم تو نایلون کرده..روشنم نمیکنه مهتابی کناری رو روشن میکنه...دم عید درش میاره سماو ...

اوووووووه جاری پیر هست؟ نه خدایی شورش در وورده

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.