848
44

تور زیاده

برو از اژانس ها بپرس

من با دویتام چند بار رفتم سفر، تنهایی یکم سخته، ببین هیچ کدوم از دوستات پایه نیستن؟

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
اطلاعاتی ندارم  اما به هر توری وقتی تنها میخاهی بری اطمینان نکن

چرا اخه تا حالا با خانوادم فقط رفتم امسال درگیر جهاز خواهرمن نمیتونن منم همش تو خونم حوصلم سر رفته

فکر کردم خانم هستید گفتم از تور مطمین باشید بعد برید 

اطلاعاتی ندارم در این خصوص 

از امروز دوم آذر تصمیم گرفتم جز تاپیک های بارداری و موارد مرتبط  ، تاپیک های مربوط به خانه داری ،آشپزی و در خواست راهنمایی ، تاپیک های متفرقه نرم و کامنت نزارم ،حتی عنوان های غیر از اینها رو باز نکنم، ریپلای های خارج از این موارد بالا رو جواب نمیدم (دوست های گلم مجزا هستند❤ ). دوست داشتید شما هم برای خودتون و وقتتون ارزش قایل بشید 😉 و نه تو هر تاپیکی برید  نه با هر کسی دهن به دهن بشید و ارزش خودتونو حفظ کنید .

899
چرا اخه تا حالا با خانوادم فقط رفتم امسال درگیر جهاز خواهرمن نمیتونن منم همش تو خونم حوصلم سر رفته

تنهایی بری میچسبه بهت؟ هرچند تورها کاملا امنه ولی خوب دختر تنها یکم خطرناکه یا که باید شبها زود بیای هتل

تنهایی بری میچسبه بهت؟ هرچند تورها کاملا امنه ولی خوب دختر تنها یکم خطرناکه یا که باید شبها زود بیای ...

آقا هستند 

از امروز دوم آذر تصمیم گرفتم جز تاپیک های بارداری و موارد مرتبط  ، تاپیک های مربوط به خانه داری ،آشپزی و در خواست راهنمایی ، تاپیک های متفرقه نرم و کامنت نزارم ،حتی عنوان های غیر از اینها رو باز نکنم، ریپلای های خارج از این موارد بالا رو جواب نمیدم (دوست های گلم مجزا هستند❤ ). دوست داشتید شما هم برای خودتون و وقتتون ارزش قایل بشید 😉 و نه تو هر تاپیکی برید  نه با هر کسی دهن به دهن بشید و ارزش خودتونو حفظ کنید .
8