1147
1273

بههههههههله نور علی نور

یعنی عجایبی که ما تو نی نی سایت میبینیم خدا شاهده آلیس در سرزمین عجایب ندید 😐😐 🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1279

بله عالی میشه😋

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود😍💟..گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود😔..گه جور میشود خود آن بی مقدمه💙..گه با دو صد مقدمه ناجور میشود..گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است🙇..گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود☺..گاهی گدای گدایی و بخت با تو یار نیست😓😟..گاهی تمام شهر گدای تو میشود..گاهی برای خنده دلم تنگ میشود❣😢گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود😥..گاهی تمام آبی این آسمان ما☁یکباره تیره گشته و بی رنگ میشود🌆😢..گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود❤..از هرچه زندگیست دلت سیر میشود❤..گویی به خواب بود جوانی مان گذشت..گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود🕛❣
1334

چه جالب تاحالاامتحان نكردم ايندفعه حتماميريزم

تمام تنم ميلرزد...                                       اززخم هايي كه خورده ام...!                       من ازدست رفته ام...                               شكسته ام ميفهمي؟.                               به انتهاي بودنم رسيده ام...                       اما...!                                                        هنوزاميدم راازدست ندادم خداجون
چه جالب تاحالاامتحان نكردم ايندفعه حتماميريزم

منم هميشه هي ميگم امتحان كنم ، باز ميترسم ميگم جوري نشه همشو بندازم بيرون 

كلا ميترسم چيزاي جديد رو امتحان كنم 

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 

من تو اکثر غذاهایی که رب دارن میریزم به جز ماکارانی ولی قرمه رو امتحان نکردم.به نظرم سبزی ها به اندازه کافی عطر و طعم دارن که نخوای زعفران بزنی

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
1288
من تو اکثر غذاهایی که رب دارن میریزم به جز ماکارانی ولی قرمه رو امتحان نکردم.به نظرم سبزی ها به اندا ...

اره  عطرش كه زياده  سبزي  

ولي حالا يبارم با زعفرون امتحان كنيم ببينم چي ميشه 😜

سلام من فکر می کنم مزه غذا به اون طعم ارجحی که باید داشته باشه ...مثلا فسنجون به گردو... چلو به طعم گوشت...قرمه سبزی به طعم معطر سبزی هاش ..بخاطر همین ازاینکه طعم غذا ها را با کره یا زعفرون ... یا چیزهای دیگه از بین ببرم موافق نیستم ... البته اینها رو برای مجلس ومهمونی های گفتم ...نه برای غذای سفره خودم ...

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
من تاحالازعفرون نریختم اما یه ساعت مونده به سرو دوتاقاشق رب انارمیریزم عالی میشه طعمش😋

من رب الوچه ميريزم و بعضي وقتها تمر هندي 

رب انار رو نريختم تا حالا 

منم هميشه هي ميگم امتحان كنم ، باز ميترسم ميگم جوري نشه همشو بندازم بيرون  كلا ميترسم چيزاي&nb ...

اره منم هميشه ميترسم چيزاي جديد امتحان كنم ولي ايندفعه توقرمه سبزيم ميريزم   ببينيم چه جوري ميشه

تمام تنم ميلرزد...                                       اززخم هايي كه خورده ام...!                       من ازدست رفته ام...                               شكسته ام ميفهمي؟.                               به انتهاي بودنم رسيده ام...                       اما...!                                                        هنوزاميدم راازدست ندادم خداجون
1280