2737
2739
عنوان

لباس مناسب برای خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 2472 بازدید | 50 پست
به معرف چه ربطي داره شما چي بپوشي!!اين چه مدليه ديگه.هر چند از اساس من با اينجور ازدواجها مخالفم.آدم ...

خب ازدواج سنتی همینه و بعضی وقتا نمیشه همون اول اجازه نداد نیان

بنظر من کلا این سبک خاسگار راه نده گل دختر 

نمایشگاه اتومبیل ک نیست بیا دید بزنن بعد بشینی از اپشنات براشون بگی😑😐😐😐 

اگرم واقعا اهل خاسگار سنتی هستی تاکید موکد کن همون جلسه اول پسرشون رو بیارن 

وااااالا

ولی من هنوزم یواشکی پروفایلشو چک میکنم...!!😔❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کن داری می ری یه مهمونی زنونه

سخت نگیر. یه کم به خودت برس. موهاتو خوشگل کن خیلی تاثیر داره😛

من خودم یادمه وقتی مجرد بودم و قرار بود برام خواستگار بیاد تنها محدودیتی که برا خودم قائل بودم این بود که باز نباشه لباسم و سفید نباشه.

تنها میان که شما رو تو خونه ببینن. منم خیلی خوشم نمیومد ولی خب خانواده ها می ترسن پسرشون از ظاهر یکی خوشش بیاد بقیه جوانبو در نظر نگیره. برا همین میان برخورد و خانواده و این چیزا دستشون بیاد اگه مورد تایید بود پسرشونم ببرن. تا حدی حق می دم بهشون. چون پسرا از ظاهر یکی خوششون بیان دیگه هیچی حالیشون نی😃😃😃

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹
2731
اون خانومه وقتی اقا نمیاره  پس میخواد اندامت رو ضاهرت رو ببینه پس لباسی بپوش که در عین پوشش قسم ...

اوه چه کاریه خب 

روسری که خوب معلومه نمیپوشم

ولی هر لباسی که فکر میکنم میتونم بپوشم پوشش کامل دارم 

بنظر من کلا این سبک خاسگار راه نده گل دختر  نمایشگاه اتومبیل ک نیست بیا دید بزنن بعد بشینی از ...

همینجا نگاه کنین چقدر نظرات مختلفه و فرهنگا متفاوت

من خودم اصلا این موضوع رو دوس ندارم

و خواهرمم هیچوقت خواستگاری نداشت که تنها بخوان بیان  و این اولین تجربه خانوادمونه

2740
فک کن داری می ری یه مهمونی زنونه  سخت نگیر. یه کم به خودت برس. موهاتو خوشگل کن خیلی تاثیر داره ...

نمیدونم واقعا سخته

خودم ترجیح میدم همونجوری که نیرم مهمونی لباس بپوشم

ولی اینجا تاپیک های دیگه رو خوندم دودل شدم و خودم تاپیک زدم

و نظرم کلا قاطی شده

همینجا نگاه کنین چقدر نظرات مختلفه و فرهنگا متفاوت من خودم اصلا این موضوع رو دوس ندارم و خواهرمم ه ...

بعضی جاها اینطوریه بخصوص که طرف هفت پشت غریبه باشه اگه اشناس خیلی سخت نگیر مرتب باش فقط چون از قبل دیدتت

بعضی جاها اینطوریه بخصوص که طرف هفت پشت غریبه باشه اگه اشناس خیلی سخت نگیر مرتب باش فقط چون از قبل د ...

اشنا هست ولی منو تاحالا ندیده و رو خانواده ما شناخت دارن ،و فقط چون منو ندیده میخواد تنها بیاد و گرنه از همون اول خواستگاری میومدن دیگه

نمیدونم واقعا سخته خودم ترجیح میدم همونجوری که نیرم مهمونی لباس بپوشم ولی اینجا تاپیک های دیگه رو ...

به نظر خودت عمل کن عزیزم. نظر درستیه. راحت باش. اونقدی که این موضوع برا ما دخترا مهمه برا اونا نیس. برا اونا کافیه مرتب و آراسته باشی. همین

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹
بافت زشت نیست،بافت مناسب مهمونی دارم که یقه اش مثل شومیز مدل داره ولی فکر کنم بدرد مهمونی دوستانه بخ ...

اتفاقا چیزی و بپوش که به درد مهمونی دوستانه میخوره که خیلی سنگین و رسمی نباشه دخترونه و جذاب باشه اینجور معارفه ها خیلی رسمی نیست  خودشونم رسمی نمیان

بافت زشت نیست،بافت مناسب مهمونی دارم که یقه اش مثل شومیز مدل داره ولی فکر کنم بدرد مهمونی دوستانه بخ ...

یه بافت خشکل با ساپورت بپوش.کت شلوار وشومیزودامن مناسب نیست چون برای دیدنه نباید تیپ مهمونی بزنی ساده وشیک باش.ارایش ملایم داشته باش ولبخندیادت نره

خدایا خیلی دلم گرفته... 
2706