2737
2739
عنوان

لباس مناسب برای خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 2472 بازدید | 50 پست
بافت بلند با جوراب شلواری یا لگ ،خیلی ساده نیست؟

نظر بیشتر دوستان به سادگی لباس بود.نه مناسبه کاملا.من خودم ترجیح میدم برای اولین بار کسی وببینم وبپسندم برای ازدواحپج اطرافیان کلا خودمونی باشه اگه میخواستن تیپ بزنی با داماد میومدن دیگه عزیزم

خدایا خیلی دلم گرفته... 
نظر بیشتر دوستان به سادگی لباس بود.نه مناسبه کاملا.من خودم ترجیح میدم برای اولین بار کسی وببینم ...

بله درست میگین،خودمم میگم یه لباسی بپوشم که هم شیک و ساده باشه هم راحت باشم توش معذبم نکنه

بالاخره باید چیزی باشم که اکثر مواقع هستم

مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نظر بیشتر دوستان به سادگی لباس بود.نه مناسبه کاملا.من خودم ترجیح میدم برای اولین بار کسی وببینم ...

فکر کنم بیشتر میان که ببین تو خونه  و برخوردم و اینا رو ببینن والا تو مهمونی مراسمات همه ادما شیک هستن

فکر کنم میخوان بیان ببینن ادم مرتبی هستم یا نه

2731
بعدش که تموم شد بیا خبر بده شیشده هااااااا😈😈😈😈😈😈

سلام اومدم خبر بدم

دیشب اومدن،دوتا خانوم بودن

من هم شومیز و شلوار پوشیدم

اخه هوا اونقدر گرم بود که نمیتونستم بافت بپوشم ابپز میشدم

خیلی هم خوشحالم تیپ ساده زدم

ما هیچکدوم سابقه همچین مراسمی رو نداشتیم

نمیدونستیم چی بگیم و نگیم،بعد مامانم هم گفته بود چیزی نپرسیم خودشون میگن

کلا منو دوبار بیشتر مخاطب قرار دادن که راجب درس و دانشگاه بود

بقیه اش درباره خودشون صحبت کردن

از اقا پسرشونم چیزایی گفتن که من میدونستم و بیشتر توضیح ندادن

حالا مامانم میگه اگه بپسندن زنگ میزنن و اونموقع من ازشون میپرسم بعد میگیم  بیان یا نیان

ولی درکل بنظر من مراسم جالبی نبود

یعنی چی بیای خودتو نشون بدی که بپسندن یا نه

و اینکه برای بار هزارم خداروشکر میکنم تیپ نزدم 

سلام اومدم خبر بدم دیشب اومدن،دوتا خانوم بودن من هم شومیز و شلوار پوشیدم اخه هوا اونقدر گرم بود ک ...

عزیزم من خیلی وقت بود سایت نیومده بودم الان دیدم پستت رو.بالاخره ما ایرانیها هنوز تو عهد میرزایی هستیم در نیومدیم. دیگه کدوم بچه ای میزاره خانوادش تصمیم بگیره کی رو بگیره درستشم همینه چون اون میخواد زندگی کنه نه خواهر. خاله.مادر.و الی ماشاءالله. موفق باشی دوست خوبم.یه نصیحت دوستانه چشمهات رو کاملا بازکن موقع انتخاب اخلاق طرف از پول و مقام و... خیلی مهمه اگه اخلاق نباشه تواوج جونی احساس یه ادم پیر رو داری عجله نکن عجله کار شیطونه ببخشید زیاد حرف زدم