2737
2734
عنوان

کاردرمنزل

26315 بازدید | 91 پست

سلام بچه ها یه کار پیدا کردم بسته بندی مداد رنگی تو خونه میخواستم بدونم کسی این کار رو انجام داده 

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄

من خواهرشوهرم اینکارو میکرد منم گاهی کمکش میکردم...کار جالبیه👌

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میشه کارت و بیشتر توضیح بدی؟

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..
2738

منم دنبال یه کار تو منزل میگردم که یکسره دستم جلو شوهرم دراز نباشه ازش پول بخوام. دلم میخواد خودم کار کنم و از پول خودم خرج کنم. شوهرم نمیزاره بیرون جایی سر کار برم. الانم میگم میخوام تو خونه کار کنم میگه تو بگو چکار که من بزارم!اگه کسی کاری بلده ممنون میشم منم راهنمایی کنید. 

میشه برای حاجت دل من یه صلوات بفرستین منم به آرزوم برسم😢.
منم دنبال یه کار تو منزل میگردم که یکسره دستم جلو شوهرم دراز نباشه ازش پول بخوام. دلم میخواد خودم کا ...

دقیقا خیلی خوبه برای سرگرمی ..حالا کنارش منبع درامد هم داشته باشه ک عالیه

2706