2737
2734
عنوان

اقدامی های بهمن 96

| مشاهده متن کامل بحث + 62882 بازدید | 9250 پست

سلام به همه دوستای عزیزم ظهرتون بخیر😍😍😍

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
ننه دریاخانم کجایی؟    

تا 12خواب بودم امروز خخخخخ. ...خیییلی میچسبه خواب من کلا خوابالوام🙈

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم  دیروز جواب ازمایشم رو گرفتم تیروزومی 21 ریسک زده .فکرم درگیرش شده

اصلاااااااا نگرررران نباش به هیچ وجههههه....خیلیا رو دیدم براشون ریسک زده وهی مشکلی نداشتن فقط محض احتیاط برات غربال دوم هم نوشته مطمئن باش مشکلی نیست .... خیر نبینن هرروز آدمو میترسونن الکی....بچت سالمه سالمه فقط استرس نداشته باش و توکلت به خدا باشه .... سارا جون من رشته درباره این بیماری خوندم شامل شما نمیشه آزمایشای الان حساسیتش زیاده به خاطر این اینطور نوشته هیچ چیز مهمی نیست فقط دکتر برات غربال دوم هم مینویسه. ...

دخترا منم دیروز اندکی لک و خونریزی داشتم این پری من تا بیاد منو کشته البته از بس بهش فکر کردم & ...

انشاءالله خییییلی زووووود نتیجه میگیری من مطمئنم به هدفت نزدیکی خییییلی نزدیییککککک....نمیشه از این ماه بری اقدام؟ من هولم آخه خخخخخ

2731
سلام بچه های گل ساراجونم انشالله همه چیزت عالیه عزززززیزززززم اصلا به دلت بد راه نده امیدوارم هرچه ...

نرگس جون به دکترت از ویارت گفتی برات قرص دمیترون ننوشت عایا؟!

مهربان وآلبالو بیایییییین دیگههههه کجاییییین شما

تا 12خواب بودم امروز خخخخخ. ...خیییلی میچسبه خواب من کلا خوابالوام🙈

نوش جونتتتت

من روزای تعطیلم زود از خواب میشم

نشده تا 11 بخوام

چرا شده ها. مثلاً 7 بیدار میشم یک کم تلویزیون می بینم بعد دوباره 9 می خوابم تا 11  

كاش ميدانستي براي داشتنت 👶🏻دلي ♥️را به دريا زدم كه از آب 💧واهمه داشت...😣😢( خدايا تا ابد شكرت🥰)
انشاءالله خییییلی زووووود نتیجه میگیری من مطمئنم به هدفت نزدیکی خییییلی نزدیییککککک....نمیشه از این ...

مرسی عجقممم

منم خیلی دوست دارم و همسرمم می گه بریم برای اقدام

ولی می گن رحم باید آمادگیشو پیدا کنه 

البته خیلی ها هم خوندم تو ماه بعد از سقطشون باردار شدن و مشکلی نداشتن  

توکل به خدا

ببینم چقدر می تونم تحمل کنم

دیگهههههههههههه صبرررررم تموم شدههههههههههههههه   

كاش ميدانستي براي داشتنت 👶🏻دلي ♥️را به دريا زدم كه از آب 💧واهمه داشت...😣😢( خدايا تا ابد شكرت🥰)
2740
نوش جونتتتت من روزای تعطیلم زود از خواب میشم نشده تا 11 بخوام چرا شده ها. مثلاً 7 بیدار میشم یک ک ...

خوابیدن یکی از لذت های زندگیه...منم خیلی بیدار میشم و دوباره میخوابم شوهرم تکون بخوره میفهمم خخخخ به خاطر همین زیاد میخوابم 😞 جمعه ها که معضل داریم از 8صبح میگه پاشو ظهره من میگم تو روخدا 10دقیقه دیگه بزار بخوابم آخرشم حریف نمیشه 10بیدار میشم 😅😅😅

مرسی عجقممم منم خیلی دوست دارم و همسرمم می گه بریم برای اقدام ولی می گن رحم باید آمادگیشو پیدا ...

رحم آمادست 😆 آز بتا که نرمال بوده  من بودم که میرفتم اقدام خخخخ خودم دکتر گفت 6ماه بعد من بعده دوماه رفتم اقدام گفتم بروووو بابا😂😂😂

البته من یکم خل تشریف دارم. .... میخوایی خیالت راحت باشه بصبر دوستم😘😘😘

سلام دوستان خوبین؟ چقدر دیگه کم به کم میایین اینجا. ....دیگه مامانا زیاد شدن خیلی نمیان نت .... انشاءالله هر جا هستین شادوسلامت باشین ❤❤❤

سلام دریاجونم خوبی؟

من بیشتر اوقات حال هیچیو ندارم نمیام وگرنه اگه حالم خوب بشه همش اینجام

اما بچه های دیگه هم نمیان البالو جان مهر جان ثمره جان فاطمه جون

خدایا برای همه بی نهایت ارزو دارم.این نهایت رابرای ما هم قراربده😊
نرگس جون به دکترت از ویارت گفتی برات قرص دمیترون ننوشت عایا؟!

اره قرص داده اما زیاد نمیتونم بخورم ببخشیداما یبوست میگیرم

روزی یه دونه اونم صبح میخورم

مامانم میگه این ماه بدتر میشی اما ماه بعد دیگه کم کم خوب میشی 

دعامیکنم این یه ماه هم زودی بگذره فقط

ساراجون شیاف استفاده میکردی دلت درد میگرفت؟

من دلدرد دارم 

همش میگم یعنی باید نه ماه بارداریو با نگرانی همش بگذرونیم؟

خوشبحال بعضیا که از الان به فکر سیسمونین من همش میگم کی میشه هفت ماهم تموم بشه نصف استرس هام تموم بشه روزای خوبم برسه 

2706