2752
2734
عنوان

اقدامی های بهمن 96

| مشاهده متن کامل بحث + 62882 بازدید | 9250 پست

بچه ها کجایین چرا نمیایین سارا مژده فاطمه پس چرا امروز حاضری نزدین 😔 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچه ها کجایین چرا نمیایین سارا مژده فاطمه پس چرا امروز حاضری نزدین 😔 

سلام دریا جونی 

من حاضر  

كاش ميدانستي براي داشتنت 👶🏻دلي ♥️را به دريا زدم كه از آب 💧واهمه داشت...😣😢( خدايا تا ابد شكرت🥰)
سلام عزیزم  دیروز جواب ازمایشم رو گرفتم تیروزومی 21 ریسک زده .فکرم درگیرش شده

سلام عزیزززم

من که سر در نمیارم

ان شالله که چیزی نیست

این همون غربالگری 1 هستش ؟

كاش ميدانستي براي داشتنت 👶🏻دلي ♥️را به دريا زدم كه از آب 💧واهمه داشت...😣😢( خدايا تا ابد شكرت🥰)

دخترا منم دیروز اندکی لک و خونریزی داشتم

این پری من تا بیاد منو کشته

البته از بس بهش فکر کردم  مش خواستم بیاد و تموم شه و ماه بعد هم بیاد و بره که برسه به سه ماه  

بیاد ان شالله از مهر برم اقدام

دکترمم اول شهریور میاد

می خوام برام آزمایش ذخیره تخمدان بنویسه  

الان اسید فولیک می خورم و ویتامین دی

به شوهرمم ویتامین دی و ویتامین ای می دم

ببینم می شه نتیجه بگیرم یا نه؟  

سلام عزیزززم من که سر در نمیارم ان شالله که چیزی نیست این همون غربالگری 1 هستش ؟

اره مژده جون همون غربالگری اوله

چشم به هم بزنی میری تو اقدام عزیزم.من فقط دعا میکتم خدا بهت یه بارداری بی خطر بده

داروهایی که میخوری خیلی خوبه.به امید خدا بعد این سه ماه در اولین اقدام باردار میشی

اره مژده جون همون غربالگری اوله چشم به هم بزنی میری تو اقدام عزیزم.من فقط دعا میکتم خدا بهت یه بارد ...

مرسی عزیزززززم

خدا از دهنت بشنوه

امیدوارم همه منتظرا مااماان شن  

چه زود هفته ها داره می گذره

برای غربالگری شما منظورمه  

الهییییییییی که چشم به هم بزنیم برسه روزی که عکس نی نیتو برامون بذاری عزیززززم .   

مرسی عزیزززززم خدا از دهنت بشنوه امیدوارم همه منتظرا مااماان شن     چه زود هفته ها د ...

ایشالا خدا از دهنت بشنوه .دوست دارم زود به اون روز برسم بس که استرس وارو شد به من

احتمااا هفته بعد دکتر سرکلاژم کنه.

سلام بچه های گل

ساراجونم انشالله همه چیزت عالیه عزززززیزززززم اصلا به دلت بد راه نده

امیدوارم هرچه زودتر بری اقدام مژده جونم خدایه نی نی سالم بهت بده گلم

دررررریاجونم انشاءالله یه جیگر خاله بیادتودلت عزیزم منم خاله بشم.منم هنوز به خانواده همسرم نگفتم فقط خانواده خودم میدونن.گذاشتم بعدازغربالگری بگم جای نی نیمم سفت بشه

منم از دیروز حالم خوب نیست معدم بهم ریخته .حالت تهوع .ترش میکنم .اصلا حالم خوب نیست.

مژده جونم به نظرمن خیلی دیرمیگذره اونموقع که پریود میشدم انگار زودتر میگذشت کاش زودتر بگذره غربالگریموهم برم

خدایا برای همه بی نهایت ارزو دارم.این نهایت رابرای ما هم قراربده😊
ایشالا خدا از دهنت بشنوه .دوست دارم زود به اون روز برسم بس که استرس وارو شد به من احتمااا هفته بعد ...

آخی عزیززززم

سرکلاژ هم من شنیدم خوبه

اشکال نداره. حتماً لازمه دیگه

خودتو نگران نکن   

سلام بچه های گل ساراجونم انشالله همه چیزت عالیه عزززززیزززززم اصلا به دلت بد راه نده امیدوارم هرچه ...

سلام نرگس جوووونی

آره دیر می گذره

یادمه سونو وضعیت جنین می خواستم برم سه هفته انگار سه ماه طول کشید

حق داری 

استرس  و فکر وخیال مگه آدم ول می کنه

ان شالله نوبت غربالگری شما دوستم