2752
2734
عنوان

کسایی که همکارهای شوهرشون خانم نیستن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 30 پست
سلام.حساس نباش فدات بشم.اگه خانم ها هم بعضی هاشون بد باشن مهم نیست.شوهر شما خوب باشه کافیه.کافه و رس ...

کافه رفتنشون واس این اذیتم کرد ک مامانش و خواهرهاشو ریخت سر من خودش رفته پا خوشیش 😓😒😤😭

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همسرم پزشکه و کلی منشی و دستیار داره تو محیط کاراش با اینکه یه وقتایی یه کرم هایی میبینم وای بیخ ...

همشر منم پزشكه فعلا داره برا تخصص ميخونه منم يكم نگزانم ميگم اورولوژي يا ارتوپدي بزنه خودشentدوس داره

2731
عزیزم اگه همسرت آدم مطمئن و پایبندی هست نگران نباش  به هر حال الان خانمها همه جا تو همه شغلها ...

ولی سخته ببینی شوهرت کل  روزو با اونا میگذرونه تا باخونوادش

مگه میشه تو محیط کار زن و مرد رو جدا کرد  پس باید روی خودمون اونقدر کار کنیم و قوی بشیم که به ...

اون نمیدونه من اینجور فکر میکنم

تنها جایی که گفتم و خبر دارن شمایید😔

فدای حضرت زهرا بشم که میفرمایند برای زن بهتر که نه مردی او را ببیند و نه او مردی را.... کاش نه در ا ...

واقعا😔

عزیزم خب اگه خودت قبلا اونجا کار میکردی چرا باز نمیری همونجا مشغول به کار بشی اینجوری نه تنها دیگه ح ...

اونجا که فقط مجرد نیستن

اسم متاهلا بد دررفته

همشون ایزون یکی هستن

منم با ابروم نمیخوام بازی کنم

ترو خشک باهم میسوزن عزیزم😔

تنها کاری که میتونی بکنی اینه که براش جذاب باشی

هستم 

خیلی هم ازم تعریف میکنه

خیلی قبولم داره

خداروشکر

ولی سختمه ک بیشتر وقت روزشو بااونا میگذرونه😔

کی میگه باید تو خونه بشینیم و نریم سرکار که از ارتباط با نامحرم حذر کنیم. من خودم تو شرکتی که کار میکنم همه همدیگه رو به اسم کوچیک صدا میکنن به غیر از من. چون خودم اینو جا انداختم همه رو با فامیلیشون صدا میکنم. همه چی بستگی به رفتار خود آدم داره.

همسر من حتی ی همکار خانومم نداره. ولی عزیزم اگه بخاد فساد اخلاقی باشه بین اقایونم هست. بعضی از همکاراش میان پز میدن ک دوس دختر دارن و حتی با افتخار از کاراشون تعریف میکنن

انسان اگه سالم نباشه همه جا ممکنه در معرض فساد قرار بگیره. چ بین همکار مرد چ زن