2737
2739

خوووشبحالتون

شوهرم صبا ساعت ۵ میره سرکار تا ۵ بعدازظهر

تعداد زنای همکارش دوبرابر تعداد اقایون اونجاس

همشونم واقعا داغون میگیردن و ب حریم ها پایبند نیستن (خودم قبلا اونجا کار میکردم و میشناسمشون'فقط هم به خاطر اسم بدی که از زنای لونجا در رفته بود من اومدم بیرون)

یه بار هم از یکی ویزیتورا پاش تو زندگیم باز شده بوده و شدیدا ترسیده شدم😔😔

واقعا سختمه یه عذاب روحیه سختیهه

داغونم کرده

یه مدت یه بارهم شرکت جلساتی که برگذار میکنه شبه و همشون هستن و میرن کافه و رستوران

دیشب مامانش و خواهراش خونمون بودن واس شام

ولی عاغا با همکاراش ...

کاش یه کاری پیدا میکرد و از اونجا میومد بیرون

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اگه همسرت آدم مطمئن و پایبندی هست نگران نباش 

به هر حال الان خانمها همه جا تو همه شغلها هستند 

وقتی شما فضای خونه رو آروم و با محبت کنید دیگه دیگران به چشمش نمیان و براش مهم نیستند

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد

منم همسرم پزشکه و کلی منشی و دستیار داره تو محیط کاراش با اینکه یه وقتایی یه کرم هایی میبینم وای بیخیال شرم اوایل حرص میخوردم الان براش شکلات و کروات و ادکلن و اینا هم میارن تازه اونم میاره خونه دیگه برام مهم نیست البته خداییش از اینم چیزی ندیدم 

راهش بی محلی ...پیر میشم ما از دست این شوهرامون والا

مگه میشه تو محیط کار زن و مرد رو جدا کرد 

پس باید روی خودمون اونقدر کار کنیم و قوی بشیم که به خاطر چند تا خانم که اصلا شاید دیده هم نشن و مهم نباشند زندگیمون و روحیه خودمون رو داغون نکنیم 

مردا دوست دارن همسرشون بهش اعتماد کنه این خیلی مهمه 

نباید بذاری فکر کنه بهش اعتماد نداری ، چون اونوقت خودت رو دست پایین گرفتی

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد

فدای حضرت زهرا بشم که میفرمایند برای زن بهتر که نه مردی او را ببیند و نه او مردی را....

کاش نه در اون حد ولی لااقل تلاشمونو میکردیم.....

رخت عزا را از تن به در نکنید.....اینجا ایران است.....
2738
فدای حضرت زهرا بشم که میفرمایند برای زن بهتر که نه مردی او را ببیند و نه او مردی را.... کاش نه در ا ...

الان توی خیلی جاها خوشتیپ نباشی کار گیرت نمیاد 

حتی دیده شده به خاطر چادر بهش کار ندادن 

میگن باید جوری باشید که جلب مشتری بشه 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
الان توی خیلی جاها خوشتیپ نباشی کار گیرت نمیاد  حتی دیده شده به خاطر چادر بهش کار ندادن  ...

ملکا جان،من تو این مورد تعصب دارم و موافق کار بیرون زن نیستم.جز موارد معدود.

فدای حضرت زهرا بشم که میفرمایند برای زن بهتر که نه مردی او را ببیند و نه او مردی را.... کاش نه در ا ...

خانواده من هم سعی کردن طبق همین نظرات من و بزرگ و تربیت کنند و واقعا مغبون شدم. 

و باعث شد ازدواجی داشته باشم که اصلا در حدو شان من نیست 

اصلا من مخالف این دیدگاهم

دلم رو فقط با یاد خدا آروم میکنم.

عزیزم خب اگه خودت قبلا اونجا کار میکردی چرا باز نمیری همونجا مشغول به کار بشی اینجوری نه تنها دیگه حرص نمیخوری بلکه حرص همسرت هم درمیاری😁😂

دیگه مجرد نیستی که بخوای به فکر این باشی که اسم خانم هایی که اونجا کار میکنن بد در رفته...

من اگه بودم برمیگشتم سر کارم یا حتی دنبال کار دیگه ای بودم

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
خانواده من هم سعی کردن طبق همین نظرات من و بزرگ و تربیت کنند و واقعا مغبون شدم.  و باعث شد ...

بر عکس خانواده من....البته قرار نیست از جامعه عقب باشی،فقط از نامحرم کناره میگیریم.

هزيزم دركت ميكنم مثل خوره ميفته به جون آدم به همسرت بگو ازش بخواه با رفتارش اطمينان خاطر در تو بوجو ...

شوهرم خاطرمو جمع میکنه

ولی ته دلم باز😔

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆
2706