2737
2734
عنوان

😍اقدامی های دی ماه که بهمن میفهمن باردارن بیان با هم باشیم😍🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 24850 بازدید | 3814 پست
مرسی ان شاالله که باردار بشیم این ماه از نگرانی دربیاییم

انشالا توکل به خدا😘

گاهی خدا درها را می بندد وپنجره ها را قفل میکند....چه زیباست فکر کنیم شاید بیرون طوفان باشد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان الان بیبی گذاشتم دوخط نشون داد باورم نمیشه میگم نکنه مثبت کاذب باشه😣😢 آخه ۲۷ هم آز دادم & ...

ای جان مبارکه گلم 😀😀😀😀خیلی خوشحال شدم تا پستت و دیدم 😍😍بخند گریه نکن که مثبته مثبته😁😁😁😁

2728
بچه ها من شبهایی که باید اقدام‌کنیم جور نمیشه  امروز روز ۱۵پریودم هس بنظرتون امیدی هس سه چهارشب ...

آره عزیزم ...پریودت چند روزست؟؟

گاهی خدا درها را می بندد وپنجره ها را قفل میکند....چه زیباست فکر کنیم شاید بیرون طوفان باشد.
دوستان الان بیبی گذاشتم دوخط نشون داد باورم نمیشه میگم نکنه مثبت کاذب باشه😣😢 آخه ۲۷ هم آز دادم & ...

ی مارک معتبر بگیر و مدیکور همون لحظه اول درسته جوابش .برا من ماه قبل ۱۵ دیقه بعد دو خط شد کاذب .انشاالله ک بارداری 

👈👪منم ی روز مادر میشم 👪👉
ای جان مبارکه گلم 😀😀😀😀خیلی خوشحال شدم تا پستت و دیدم 😍😍بخند گریه نکن که مثبته مثبته😁😁😁😁

فدااااات بشم عزیزم تورو خدا برام دعا کنید آزم مثبت باشه

ایشالا همه منتظرا جواب بگیرن

2740
ی مارک معتبر بگیر و مدیکور همون لحظه اول درسته جوابش .برا من ماه قبل ۱۵ دیقه بعد دو خط شد کاذب .انشا ...

چند ماه پیش مدیکور زدم مثبت کاذب شد دیگه بهش اعتماد ندارم 

الان مارک روژان گرفتم قطره چکانی بعد از سه ثانیه دو خطش مثبت شد

۲۹روزهس بعضی موقع ها هم ۲۸روز . بعضی موقع ها هم ۳۰روز 

بنظرم اقدامتو مرتب داشته باش هرچی خدا بخواد توکل بر خدا

برات دعا میکنم ایشالله که ج آزمایشت مثبت باشه و‌به مراد دلت برسی 

ممنون گلم😘😍

فدااااات بشم عزیزم تورو خدا برام دعا کنید آزم مثبت باشه ایشالا همه منتظرا جواب بگیرن

حتما دعا میکنیم برات .مطمئن باش که بارداری گلم .بدون استرس و خونسردی برو از بده 😀😀😀😀💃💃💃💃

حتما دعا میکنیم برات .مطمئن باش که بارداری گلم .بدون استرس و خونسردی برو از بده 😀😀😀😀💃💃💃💃

فداتون بشم عزیزان چقدر خوبه شماها رو دارم بهم دلگرمی میدین 😍😍😘😘

بعداز ظهر میرم برا آزمایش تورو خدا برام دعا کنید