2726

بیایید در کنار هم باشیم و به هم انرژی مثبت بدیم ایشالا که هممون دامنمون سبز شه😚😚و بگید که چه دارویی میخورید و مشکلتون چیه

گاهی خدا درها را می بندد وپنجره ها را قفل میکند....چه زیباست فکر کنیم شاید بیرون طوفان باشد.
من ماه سوم اقدامم,دارو نخوردم هنوز

منم یکساله اقدامم تنبلی دارم سه دوره کلومیفن خوردم جواب نگرفتم این ماه دکتر لتروزول داد تا ببینم چی میشه😊

گاهی خدا درها را می بندد وپنجره ها را قفل میکند....چه زیباست فکر کنیم شاید بیرون طوفان باشد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من ده ماهه اقدامم ، تنبلي دارم . فعلا فقط متفورمين ميخورم كه اونم بسيار نامرتب ميخورم 

من  روزی سه تا متفورمین میخورم...چرا عزیزم مرتب نمیخوری ؟؟روزی چندتا باید مصرف کنی

منم ۸ ماه اقدامم .این ماه سومین ماهی میشه که لتروزول میخوام بخورم .انشاءالله این ماه جواب بگیرم 

آموخته ام که وقتی نا امید می شوم خداوند باتمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم .💗خدایا شکرت 💗
منم ۸ ماه اقدامم .این ماه سومین ماهی میشه که لتروزول میخوام بخورم .انشاءالله این ماه جواب بگیرم  ...

انشاالله عزیزم....این تنبلی چرا اینقدر زیاد شده آخه😣😣

روزي سه تا ، ولي يادم ميره . مثلا چند روز نميخورم . بعد يكي ميخورم . 

مرتب بخور ....منم بعد از صبحونه و ناهار وشام میخورم کاری نداره که ؛؛؛

شماها اضافه وزنم داريد ؟ ورزش ميگن خيلي موثره

فک کنم ۷ یا ۸ کیلو اضافه وزن داشته باشم ولی ورزش نمیکنم متاسفانه 🙁

انشاالله عزیزم....این تنبلی چرا اینقدر زیاد شده آخه😣😣

نمیدونم والا .تازه من دکترم گفت مشکلی نیس چون یکی از تخمدان هام یکم تنبل شده ‌.ولی نمیدونم چرا باردار نمیشم

آموخته ام که وقتی نا امید می شوم خداوند باتمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم .💗خدایا شکرت 💗
چه تاپیک خوبی زدی عزیزم من ازآذر 94تواقدامم همون ماه اول باردارشدم هفته دوازده سقط خودبخودی داشنتم دیگه ج نداشتم ولی حامله نشدمدو دوره لتروزول وآمپول زدم ولی نشد مهر پارسال یک دوره کلومفین خوردم که بادردبسیارزیاد تخمک گذاری کردم وحامله شدم هفته6سقط شد....تاالانه بازم جلوگیری ندارم و نشده یک دوره لتروزول و دو دوره کلومفین خوردم...دکترم گفت برم مرکز ناباروری ولی من پولش و ندارم.......ههههه...اما حالا..دکترمو عوض کردم وکلی وضعم فرق کرده روحیم عوض شده خداخیرش بده انقد باهام حرف زد الان بهم امگاسه آهن ویتامین ای ویتامین دی کپسول ژل رویال عرق رازیانه و بومادران داده و گفته درهفته دوبار سه دونه تخم مرغ محلی رو باپیاز زیاد وروغن زبتون نیمروکنم بخورم...خودمم ازامروز پیازدرمانی روشروع کردم امیدوارم جواب بگیرم.....اما مشکلاتم:همسرم واریکوسل گرید 1داره کخ دکتر گفت مشکل حادی نیست آزمایشاش خوب بود و تحرک اسپرم80درصد و تعداد37میلیون خودمم تیروئیدکم کار که با دارو کنترل شده...علی رغم پریود منظم تخمدان های تنبل دارم که اینماه دارم با انژری جلومیرم با یاری خدا...ببخشید که سرتون و درد آوردم....
خداجون ممنونم ازت
چه تاپیک خوبی زدی عزیزم من ازآذر 94تواقدامم همون ماه اول باردارشدم هفته دوازده سقط خودبخودی داشنتم د ...

انشاءالله که جواب میگیری عزیزم😊😊

2706