2737
2734
سلام برای اینکه به آرزوم برسم لطفا برای منم بفرست خواهران ان شالله خدا شفا بده.براش صلوات میفرستم

امیدوارم به ارزوت برسی

براتون ۲۰۰ صلوات فرستاده شد گلم

برای مادر شدن همه منتظرها و ب سلامت دنیا اومدن همه نی نی ها لطفا صلوات بفرستین   
عزیزم انشالله خواهرت سلامت باشه یه دورتسبیح براشون صلوات میفرستم که بلاازشون دورباشه یه حاجت مهم دار ...

براتون ۲۰۰ صلوات فرستاده شد

حاجت روا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

گلم برات صلوات فرستادم حاجت روا بشی

ممنون عزیزم شما هم حاجت روا باشی 🌹💗

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
2731
حاجت روا بشی  عزیزم ۲۰۰ صلوات به نیتت فرستاه شد

مرسی عزیزدلم لطف کردی انشاالله ب حاجتت برسی

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...

مرسی افسون جون و بقیه دوستان ممنون آنای مهربون الان میخا برم جواب ازمایشم رو بگیرم ایشالا به خیر بگذره حتما این استرس هارو کم میکنم خودم رو با فکر و کارهای خوب سرگرم میکنم . بخدا خیلی سختی کشیدم این دوساله اندازه چند سال به سرم گذشته واقعا ازینکه بخایم ریلکس باشیم با این همه هورمون مصنوعی سخته من تیرویید کم کار دارم فک میکنم اونم بی تاثیر نباشه ‌. ولی دیگه با خودم اینکارو نمیکنم چون واقعا اذیت میشم . خیلی لطف میکنی فدات که با حوصله واسه همه وقت میزاری خدا خیرت بده بووووس 

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉
2740
حالا نگی زحمت کشیده ده تا فرستاده الان باید درس بخونم وقت نشد بیشتر ولی مهم نیته که از خدا خواستم مش ...

قربون مهربونیت عزیزممم

انشالله موفق باشی

براتون صلوات فرستادم گلم

برای منم خیلی دعا کن عزیزم محتاج دعام😭😭😭😭😭😯

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️

سلام

برای مامان شدن منم میفرستی؟

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2706