2733
2734

دلم میخواد براخدا نامه بنویسم اینقد بم فشار میاد دوس دارم حرفامو توکاغذ براش بنویسم.بعضی وقتا خل میشم میگم کاشکی تو واتساپ میشد باخدادردودل کردوجوابی هم بگیرم. توروخدا اجی تو بدموقعیتم خیلی توفشارم براحل مشکلم صلوات بفرست خداعزیزانتو نگه داره برات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم میخواد براخدا نامه بنویسم اینقد بم فشار میاد دوس دارم حرفامو توکاغذ براش بنویسم.بعضی وقتا خل میش ...

حتما عزیزم

فرستادم ریپلای میکنمت

برای مادر شدن همه منتظرها و ب سلامت دنیا اومدن همه نی نی ها لطفا صلوات بفرستین   
2728
برای منم خیلی دعا کن عزیزم محتاج دعام😭😭😭😭😭😯

عزیزم ۲۰۰ صلوات برای حاجت روایی شما فرستاده شد

سلام برای مامان شدن منم میفرستی؟

انشالله ب زودی مادر بشی

۲۰۰ صلوات برات فرستاده شد

سلام خیلی ممنون منم برای سلامتی خواهرتون سوره قدر میخونم🌻🌻

خدا خیرت بده

۲۰۰ صلوات برات فرستاده شد

دلم میخواد براخدا نامه بنویسم اینقد بم فشار میاد دوس دارم حرفامو توکاغذ براش بنویسم.بعضی وقتا خل میش ...

انشالله همه مشکلاتت حل بشه و نی نی نازت هم به سلامت به دنیا بیاد

برات ۲۰۰ صلوات فرستاده شد عزیزم

2740

ُلام. خوشا به حال خواهرت به خاطر داشتن خواهری چون تو...

برای سلامتی من لطفا دعا کن و صلوات بفرست. دکتر دستور اسکن استخوان داده.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
ُلام. خوشا به حال خواهرت به خاطر داشتن خواهری چون تو... برای سلامتی من لطفا دعا کن و صلوات بفرست. د ...

انشالله خدا به زودی بهت سلامتی بده

برات صلوات فرستادم

توکل به خدا

منم بزودی واسه مصاحبه میرم واسم صلوات بفرست جور بشه انشالله،مرررسی منم واسه خواهرت ،انشالله خوب بشه ...

انشالله نتیجه مثبت بگیرین دوست عزیز

براتون صلوات فرستادم