2737
2734

دوستان کسی تجربه اینو داشته که سن جنینش از سن بارداریش کتر باشه؟من رفتم سونو دکتر با توجه به اولین روز اخرین پریودیم گفت باید ۱۰ هفته باشی اما سونوگرافی گفت جنین ۶هفتست.البته. قلبش تشکیل شده بود و صداشو شنیدم که ۱۲۱ بود. اگه کسی هست ک تجربه همچین چیزیو داره لطفا بهم بگه تا اروم بشم.من تا ۲ هفته دیگه میمیرم

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شش هفته سن واقعیشه,از زمان لقاح.اماسن بارداری از زمان پریوده,,ک تخمک گذاری اونموقع نبوده 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ خدایامراقب پسرکوچولوم باش
شش هفته سن واقعیشه,از زمان لقاح.اماسن بارداری از زمان پریوده,,ک تخمک گذاری اونموقع نبوده 

دکتر خیلی ناامیدم کرد.نمیدونم چطور انتظار داره من اولین روز پریودیم باید حامله میشدم.البته قلبش دکتر سونوگراف میگفت باید ۱۴۵ باشه اما ۱۲۱،

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم هیچ نگران نباش به منم همینو گفتن تازه خیلی بدتر از این کلی گریه کردم ولی بچم سالم بود و الان م ...

خدا حفظش کنه براتون. ایشالا منم نینیم سالم باشه خوش خبریشو همینجا بدم.برام دعا کنین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا حفظش کنه براتون. ایشالا منم نینیم سالم باشه خوش خبریشو همینجا بدم.برام دعا کنین

ممنونم.هیچ نگران نباش فقط خودتو تقویت کن.روزی 14 تا بادام درختی بخور.7 تا زیتون صبح 7تا انجیر شب. شبا عطر گل محمدی استشمام کن بخواب. روزی سه تا خرما بخور. شکمتو با روغن سیاه دانه چرب کن.البته این چیزا رو اون موقع کسی به من یاد نداد لطف خدا بود.شما اینا رو انجام بده جنینت قوی میشه انشاالله. مطمنم خدا یه نی نی سالم و زیبا نصیبت میکنه.عزیزم 

2740
سلام عزیز. نینیتون بدنیا اومد؟حالش خوبه؟

سلام‌عزیزم نینی قبلیم‌سقط شد همونی ک اندازش کمتر از سنش بود ولی باز حامله شدم و الان دخترم یه ماه دنیا اومده خداروشکر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام‌عزیزم نینی قبلیم‌سقط شد همونی ک اندازش کمتر از سنش بود ولی باز حامله شدم و الان دخترم یه ماه دن ...

قدم دخترت پر از خیر و برکت باشه تبریک میگم عزیزم. انشاالله دلت همیشه شاد باشه. 

قدم دخترت پر از خیر و برکت باشه تبریک میگم عزیزم. انشاالله دلت همیشه شاد باشه. 

سلامت باشی عزیزم 

ایشالا خدا دامن همه مامانای منتظر سبز کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

این روش کاملترین و بهترین روش موجود در اینترنت در زمینه تشخیص جنسیت جنین در هفته های اول بارداری می باشد با کمک مطالب موجود در این روش شما میتوانید به راحتی و با احتمال بالای 98 درصدجنسیت جنین خود را در هفته های اول بارداری بدون نیاز به سونوگرافی تشخیص بدهید. اگر هفته دوم را پشت سر گذاشته اید این روش به راحتی به شما کمک می کند .شایان به ذکر می باشد که جنسیت جنین از همان هفته اول بارداری مشخص می شود .این روش بعد از هفته دوم باداری قابل استفاده می باشد. مطالب آن تکراری نمی باشد. برای اولین بار در فضای اینترنت به فروش گذاشته شده است. این روش بهترین و درست ترین روش می باشد و با روش هایی مثل تشخیص جنسیت جنین با گل کلم -جوش شیرین -نمک-جدول چینی-روش بوعلی سینا- چشم -ویار و موارد مشابه فرق دارد.همچنین این روش یک روش تغذیه ای برای بارداری نمی باشد در واقع شما بعد از بارداری و زمانی که هفته دوم بارداری را تمام کردید با کمک روش موجود در این پکیج میتوانید جنسیت جنین خود را تشخیص بدهید البته بجز این روش دو راه حل دارید یا باید به مرکز ژنتیک مراجعه کنید یا باید صبر کنید تا هفته 12 و اکثرا هفته 18 تمام شود و سونوگرافی انجام دهید. روش مورد استفاده در تاریخ باستان بوده است زمانی که علم پزشکی و وسایل آن به مشابه امروز وجود نداشته است  واحتمال درست بودن آن بالای 98 درصد بوده است.چنانچه هفته دوم بارداری را تمام کرده اید ومشتاق به فهمیدن جنسیت فرزند خود به هر علتی می باشید می توانید از این روش استفاده کنید

http://www.poropozal.ir/دسته‌بندی-نشده/پکیج-کامل-تعیین-جنسیت-جنین-در-هفته-های-ا/

اره عزیزم سقط شد دکترم میگفت کلا بارداری نرمالی نبود ینی نطفه ضعیف بود

عزیزم شما که سن بارداریتون خیلی کمترذ بود ازمایش بتا دادی، بتاتون هم کم بود موقع ازمایش؟ 

ماییم و تو ای جان که جگر گوشه ی مایی
عزیزم شما که سن بارداریتون خیلی کمترذ بود ازمایش بتا دادی، بتاتون هم کم بود موقع ازمایش؟ 

اره عزیزم از سن بارداریم کمتر نشون میداد

1
5
10
15
20
25
30
35
40