2737
2739
عنوان

کمتر بودن سن جنین نسبت به سن بارداری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 53772 بازدید | 63 پست
سلام منم سونو رفتم سنش ۶هفته و دوروزه ولی دکتر میگه سنش ۷ هفته و ۴ روز باید باشه سقط میشه و نمی مونه ...

عزیزم منم ۷ هفته و دو روز بود رفتم سونو گفت ۶ هفته و یه روزی قلبشم ضعیفه ۱۱۱ هس احتمالا نمونه ولی اومدم کلی عدسی خوردم استراحت کردم ۱۲ هفته رفتم با تاریخ پری یکی شد سر پسرم هم ۲ هفته فاصله داشتم با پری به خاطر ناف دور گردن بودنش ۳۷ هفته در آوردن ۳کیلو ۲۰۰ بود بدون هیچ مشکلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام برا منم گفته سن بارداریت شش هفته هست ولی جنین چهار هفته و پنج روزه گفت احتمالا تنبلی تخمدان داش ...

سلام عزیزم منم همین مشکل دارم ب حساب پریودی ۶ هفته و ۴روزه ولی سونو زد ۴ هفته ۴روز😑

الان شما اوکی هسی؟

سلام عزیزم منم همین مشکل دارم ب حساب پریودی ۶ هفته و ۴روزه ولی سونو زد ۴ هفته ۴روز😑 الان شما اوکی ...

سلام عزیزم آره الان همه چی خوبه

برای برآورده شدن حاجتم و سلامتی تو دلیمیه صلوات لطفا بفرستین😍😍ممنون  
2731

من روز 33 بود رفتم دکتر . دکتر در مطبش سونو کرد . گفت هیچی دیده نمیشه . احتمالا لقاحت دیر بوده .

حالا گفته شنبه بیا نگاه کنم دوباره ، شنبه میشه 47 روز که میشه  7 هفته .   حالا نمیدونم دیده میشه یا نه ؟

چون دو هفته اول رو مطمعنم لقاح نداشتم .چون روز 13 پری امپول ازادسازی تخمک زدم و روز 14 اقدام کردم .

به نظرتون دیده میشه چیزی شنبه ؟

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
من روز 33 بود رفتم دکتر . دکتر در مطبش سونو کرد . گفت هیچی دیده نمیشه . احتمالا لقاحت دیر بوده . حا ...

توکلت به خدا باشه عزیزم 

ایشالا نی نی خوشگلتو میبینی

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم رفتم سونو دوهفته کمتر نشون‌میداد.فک کنم امیدی نیس.ولی گف یک هفته صبر کن

سلام شما که سن بارداری کمتر نشون میداد قلب جنینت میزد؟ من دیروز رفتم گف قلبش وایساده رشدش تا ۷هفته و دو روز بوده باید ۸ هفتم میبود

2740
منم رشد جنین کمتراز اونی هست که باید باشه توی 5هفته بود که دکتر گفت باید 8هفته باشی بعد یک هفنه رفتم ...

سلام شما چکار کردی؟؟من دیروز دوتا سونو کردم گفتن جنین قلبش از کار افتاده فاصله سونو ها یکی هفت هفته و دو روز نشون میداد یکی هفت هفته اما باید۸ هفته باشم نیمدونم  یعنی واقعا قلبش از کار افتاده؟

سلام عزیزم منم تازه تاپیک شمارادیدم ومثل شمام میشه بگید چی شد منم ۲هفته فرق داره

سلام عزیزم بله پسرم به دنیا اومد الانم ۱۵ماهشه .نه عزیزم مشکلی نیست نگران نباش ۲هفته عادیه ایشالا نی نی شما سالم به دنیا میاد

منم رشد جنین کمتراز اونی هست که باید باشه توی 5هفته بود که دکتر گفت باید 8هفته باشی بعد یک هفنه رفتم ...

سلام شما زایمان کردید مشکلی براتون بوجود نیومد چون منم دقیقا مثل شما هستم ولی قرص نخوردم

من روز 33 بود رفتم دکتر . دکتر در مطبش سونو کرد . گفت هیچی دیده نمیشه . احتمالا لقاحت دیر بوده . حا ...

عزیزم.... منم دقیقا مثل شما شدم

شما به کجا رسیدی؟؟؟؟؟؟

داستان زندگیم رو بخون.....