2733
2739
عنوان

کمتر بودن سن جنین نسبت به سن بارداری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 53783 بازدید | 63 پست

عزیزم من درحال سرچ کردن مشکلم بودم که تاپیک قدیمی شمارو دیدم منم هفته ۹بایدباشم پزشکم می گه هفته ۷تخمک گذاربت دیرتر انجام شده اما ازمایش بتا ازهمون اول درست بود مشکلی نداشت من نگرانم پزشک به شماچی گفته ؟به سلامتی زایمان کردین ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم رفتم سونو دوهفته کمتر نشون‌میداد.فک کنم امیدی نیس.ولی گف یک هفته صبر کن

عزیزم تو بعضی بارداری ها دو‌هفته ممکنه باشه و به سلامتم دنیا میاد 

اما من سر بارداری قبلیم تقریبا چهارهفته کم داشتم 

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم من درحال سرچ کردن مشکلم بودم که تاپیک قدیمی شمارو دیدم منم هفته ۹بایدباشم پزشکم می گه هفته ۷تخ ...

عزیزم من بتام مشکلی نداشت اما سن جنینم چهارهفته کمتر بود

دو هفته ممکنه پیش بیاد استرس نداشته باش 

اون بارداری من مجبور شدم کورتاژ کنم چون قلبش تو هفته هشت جنینی که درواقع دوازده بارداریم بود ایستاد 

بد از سه ماه دوباره باردار شدم که الان دخترکم دنیا اومده  و سه ماهشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
عزیزم هیچ نگران نباش به منم همینو گفتن تازه خیلی بدتر از این کلی گریه کردم ولی بچم سالم بود و الان م ...

سلام عزیزم منم الان هفته 30 بهم میگن 26 هفته ای مال شما مشکلتون چی بود خواهش میکنم جواب بدین به من گفتن هرچی زودتر باید بچه رو در بیاری در حالی که سونوی ان تی من با تاریخ پریودم 2 روز اختلاف داشت

سلام عزیزم منم الان هفته 30 بهم میگن 26 هفته ای مال شما مشکلتون چی بود خواهش میکنم جواب بدین به من گ ...

سلام دوست عزیز. مال من مربوط به سال 90 میشه خیلی ریز یادم نمیاد. یادمه وقتی رفتم سونو بهم گفت که تاریخ بارداریت با اون چیزی که هست خیلی متفاوته و بچه رشد نکرده در حین سونو گفت باید نگاه کنم اگر شرینات و یه سری چیزها مشکل نداشته باشه ممکنه بچه جبران کرد که نگاه کرد و گفت خوشبختانه اونها مشکلی ندارند و برگه سونو رو بهم داد البته بهم گفت آب دور بچه هم خیلی کمه وقتی رفتم پیش دکترم برام یه سری داروهای تقویتی نوشت همچنین بخاطر کمبود آب دور بچه بستریم کرد سرم میزدن مدام بهم. ولی فرداش دکتر شیفت اومد مرخصم کرد گفت برو خونه استراحت کن و دوباره سونو نوشت که بعد چند مدت کوتاه باید انجام میدادم. روزای پر استرسی رو گذروندم که خدا رو شکر تو سونو بعدی گفتن مشکلی نداره

سلام عزیزم منم الان هفته 30 بهم میگن 26 هفته ای مال شما مشکلتون چی بود خواهش میکنم جواب بدین به من گ ...

عزیزم من وقتی زیر دستگاه سونو بودم دکترم گفت سن بارداریت خیلی کمتر از اونی هست که باید باشه و بچه رشد نکرده و گفت باید جریانات شریان و رگها رو بررسی کنه اگر مشکل از اونها باشه یا نباشه شاید بشه جبران کرد و آب دور بچه خیلی کمه بعد که بررسی کرد گفت اونها مشکلی نداره و باید ببینید دکترتون چی تشخیص میده دکترم برام داروهای تقویتی نوشت و بستریم کرد تا سرم بزنم برای جبران آب دور جنین.فرداش دکتر شیفت اومد مرخصم کرد و گفت برو خونه استراحت کن دوباره بعد یه مدت که یادم نمیاد چقدر بود سونو دادم که خدا رو شکر گفتن مشکلی نیست. البته برای من مربوط به سال 90 هست خیلی چیزها رو دقیق یادم نمیاد. 

عزیزم من بتام مشکلی نداشت اما سن جنینم چهارهفته کمتر بود دو هفته ممکنه پیش بیاد استرس نداشته باش&nb ...

سلام عزیزم ببخشید منم دقیقا مشکل شما رو داشتم سه ماه پیش کورتاژ کردم علتشم کوچک بودن جنین نسبت به سنش و بعد از اون توقف رشد و ضربان قلب، شما برای بارداری بعدیتون چکار کردید؟ داروی خاصی مصرف کردید؟ چه ازمایشایی انجام دادی؟

2740
سلام عزیزم ببخشید منم دقیقا مشکل شما رو داشتم سه ماه پیش کورتاژ کردم علتشم کوچک بودن جنین نسبت به سن ...

سلام عزیزم 

نه والا فقط دو ماه قرص جلوگیری خوردم که پریودیم منظم بشه 

ماه سوم خیلی زود باردار شدم و الان دخترکم شش ماه که بدنیا اومده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم  نه والا فقط دو ماه قرص جلوگیری خوردم که پریودیم منظم بشه  ماه سوم خیلی زود ب ...

سلام برا منم گفته سن بارداریت شش هفته هست ولی جنین چهار هفته و پنج روزه گفت احتمالا تنبلی تخمدان داشتی پریودم عقب میفتاد چند روز 

نمیدونم بچه ها دعا کنید مشکلی نباشه😥😥😥

برای برآورده شدن حاجتم و سلامتی تو دلیمیه صلوات لطفا بفرستین😍😍ممنون  

سلام بچه ها من امروز سونو آنومالی رفته بودم سن بارداریم ۱۵ هفته و سه روز بود ولی تو سونو سن جنین رو ۱۴ هفته و دو روز نشون داد خیلی نگرانم به نظرتون مشکلی هست؟؟؟؟

بی صبرانه منتظر اومدنتم کوچولوی من❤️

منم رشد جنین کمتراز اونی هست که باید باشه توی 5هفته بود که دکتر گفت باید 8هفته باشی بعد یک هفنه رفتم  سنو دادم گفتن مرده و قلب نداره و قرص سقط داد، سقط نشد دوباره رفتم سنو گفت قلب داره واقعااااا موندم خداااایا... گفتم من اقدام به سقط کردم گفت سالمه و قلب داره ولی الان یک هفته ست لکه بینی قهوه ای دارم خیل یکم رنگ نمیدونم چه کار کنم بعد یک هفته تازه داره حالتش قرمز میشه خیل نگرانم کسی هست راهنمایی کنه؟! 

منم رشد جنین کمتراز اونی هست که باید باشه توی 5هفته بود که دکتر گفت باید 8هفته باشی بعد یک هفنه رفتم ...

خدا لعنتشون کنه با این تشخیص هاشون....ایشاللا که هیچی نمیشه نگران نباشی عزیزم...اونی که خدا بخواد نگه داره تحت هر شرایطی نگه میداره بسپر نی نی تو به خدا...واسه لکه بینی هاتم اگه از سالم بودن نی نیت مطمعنی حتما شیاف پروژسترون استفاده کن روزی یه دونه یا دو تا بسته به لکه بینی هات...ایشاللا صحیح و سالم بغلت میگیری 🙏🏼🙏🏼

بی صبرانه منتظر اومدنتم کوچولوی من❤️