2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گوشت چرخکرده و پیاز رنده شده 

ادویه 

دراز دراز در میاری تو دستت تو روغن سرخ میکنی 

یه گوجه رنده میکنی وقتی کبابها سرخ شدن میریزی روشون میزاری کباب ها با اب گوجه یه کم بپزن 

روغنی هم ک استفاده میکنی اگر کنجد یا کره باشهرخوشمزه تره

سیب زمینی هم سرخ کن واسه کنارش با پلو زعفرونی😋😋😋😋😋

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

وووووی😪😪😪تا حالا کباب تابه ای درست نکردی گلم؟گوشت چرخ کرده بردار ب مقدار لازم نمک پیازم توش رنده کن بعد روغن بریز تَه ماهیتابه بعد تولُوپی بندازش تو ماهیتابه بزار بپزه با شعله ملایم هر موقع یه طرفش سرخ شد اونطرفشم سرخ کن بعدم نوش جان کن جا منم بخور مِلَچ مِلَچَم کن😂😂😂😂😂😂

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

گوشت چرخکرده +نمک+فلفل+پیاز رنده شده  همین موادش ما اینجوری درست میکنیم 

همین بعد میتونی سیب زمینی و گوجه رو  حلقه حلقه کنی ی ذره آبم بریزی روش درشو بذاری پخته شه 

احساسمو کشتم......به خاطر آرامشم..
2740

عزیزم گوشت چرخ کرده رو توش یه پیاز که خیلی بزرگ هم نباشه و اگر بزرگ بود آبشو بگیر رنده کن و به همراه گرد غوره یا سماق و نمک و ادویه حسابی ورز بده کف ماهیتابه بدون روغن پهنش کن بزار رو شعله ملایم دربش رو هم بزار تا خودش آب بندازه بپزه وقتی آبش کشیده شد روغن بریز و طرف دیگشو سرخ کن خیلی کم با گوجه سرخ شده یا کبابی سرو کن نوش جان.فیلمش تو آپارات هست

پبازو رنده کن با گوشت خوب ورز بده نمک فلفل زردچوبه بش بزن بزار توماهیتابه سرخ بشه 

میتونی زعفرون و یکم رب گوجه که تو اب حل شده بریزی روش به خوردش بره

الهی شکرت دلبندم پسرم پاره تنم صحبت میکنه و دقت و‌تمرکز بالایی داره و کاملا سالم و نرماله الهی شکرت بابت محبت و عشقی که پسرم داره الهی شکرت که پسرم سخنور ه الهی شکرت که پسرم دانا و باهوشه خدايا شکرت که پسرم یه مردم کامله الهی شکرت برای سلامتی پسرم

ادویه 

نمک فلفل سیاه زردچوبه 

اگر ی مقدار ترخون خشک هم پودر کنی توش بد نمیشه 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

پیاز رو رنده میکنم گوشت چرخکرده و نمک و زردچوبه و پودر سیر میریزم و خوب همه رو با هم با دست مخلوط میکنم بعد ماهیتابه رو بدون روغن میزارم داغ بشه وقتی گرم شد مثل کتلت درست میکنم میندازم تو ماهیتابه و زیرش رو کم میکنم و میزارم اروم با اب خودش بپزه

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  

گوشت چرخ شده رو با پیاز رنده شده ورز میدی تا حالش جا بیاد

نمک و ادویه و... فراموش نشه

نیم ساعت بذار تو یخچال

روغن رو داغ کن کمی نمک بپاش کف تابه اگر روحی بود که نچسبه و کف تابه صافش کن و بذار یکطرفش بپزد و برگردون آن یکی طرفش بپزه

اگه تابه دوطرفه داشتی که بهتر

خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار
2706