2737
2734
عنوان

واقعا متاسفم برای بعضیا

| مشاهده متن کامل بحث + 2453 بازدید | 173 پست
شما بودی تو اون تاپیک؟دیدی چی شد؟

نه نبودم ولی ایکاش بودم... مگه چی میگفتن؟؟؟

دختر من با من اکثر موقع ها دعوا داره که تو مامان خوبی نیستی که نمیزاری من ظرف بشورم و .....

👊بر ابرهه ها سنگ ابابیل ببارد...بر قلب تل آویو که سجیل ببارد👊
نه سو تفاهم نیست مثل خیلی اوقات ترکش اینو خوردم که چرا در مورد زندگیم غلو میکم و اینکه اگر وکیلم چرا ...

این قضیه خیلی جالبه من چن بار دیدم میان میگن کسی که پولداره نمیاد این سایت یا کسی که کار داره نمیاد اینجا ولی هر چی فک میکنم دلیله این حرفو متوجه نمیشم 😕

تمام دوستت دارم ها را قطار کرده ام تا مرا به تو برساند . . .  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اي باباااا 

منم تا جايي كه بشه هيچ تعريف مثبتي نميكنم 😀چون حداقل شما رو ميشناسن كمتر ايراد ازتون ميگيرن 

اما واقعا اگه يكي از زندگي خوبش بگه متهم ميشه ،واس خيلي ها قابل باور نيست انگار 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي

بیخیال عزیزم ناراحت نباش منم چندجا دیدم بهت انگ زدن ب همه ما اینجا تا حالا یبار هم ک شده انگ زدن مهم اینه ک تو خوبی و خدا از دل مهربونه خبر داره

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
2731
فکر کنم قرمز پوشیده بودی فرق وسط داشتی؟

آره عزیزم😚

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
نه نبودم ولی ایکاش بودم... مگه چی میگفتن؟؟؟ دختر من با من اکثر موقع ها دعوا داره که تو مامان خوب ...

هیچی بی خیال.خب بذار بشوره چی کار داری بچه رو؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2740
من نمی دونستم ولی همیشه دیدم که به مسائل حقوقی پاسخ درست میدی تو تاپیک ها. موفق باشی 

فدات شم عزیزم خب درس خوندم واسه کمک همین😚

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
همونطور که یه نوشته یا شعر خوندنش به ادم ارامش میده خوندن یه حرف آزار دهنده حتی از طرف کسی که نمیشنا ...

وقتی یک فرد میاد ازفضای مجازی استفاده فضایی که هیچ شناختی از فرهنگ،لحن بیان ، سطح شعور و ... آدماش نداره باید آماده رودررویی با همچین مسائلی هم باشه

امضا🤔
نه نبودم ولی ایکاش بودم... مگه چی میگفتن؟؟؟ دختر من با من اکثر موقع ها دعوا داره که تو مامان خوب ...

من ٢٥ سالمه  هميشه به مامانم ميگم تو مامان خوبي نيستي 

نميذاري اشپزي ياد بگيرم 😂😂شما مامان خوبي باش (شوخي كردما😘😘)

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
هیچی بی خیال.خب بذار بشوره چی کار داری بچه رو؟

بعضی موقع ها میزارم اندازه یه شهربازی رفتن کیییییف میکنه😁😁😁😁😁

👊بر ابرهه ها سنگ ابابیل ببارد...بر قلب تل آویو که سجیل ببارد👊
بیخیال عزیزم ناراحت نباش منم چندجا دیدم بهت انگ زدن ب همه ما اینجا تا حالا یبار هم ک شده انگ زدن مهم ...

😚😚😚😚فقط قصدم کمک به دوستانی هست که اینجا نیاز به کمک دارن بدون دریافت حق مشاوره 😚😚و البته خودمم از تنهایی درام

2706