2733
2734
عنوان

عروس خانم یه دفعه غش کرد رفت تو حالت اغما😨

| مشاهده متن کامل بحث + 48038 بازدید | 211 پست
دختره که بیهوشه چطوری اینارو گفته

شانسا یکی از فامیلهای خیلی دوره این دختره هم اون یکی همسایمونه که وقتی فهمید این اتفاق افتاده رفته بوده حسابی ته و توی ماجرا رو دراورده😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهان بچه ها راستی همین فامیل خیلی دوره این دختره که میگم اون یکی همسایمونه.

وقتی اینها عقد کردن همش میگفت این مادرشوهره پسرشو حیف کرد اگه قبلش از من یه سوال میکرد من بهش میگفتم که این دختره خوب نیست ولی الان که میبینه دختره توی بیمارستانه میگه بهتر بود دختره با یکی ازدواج میکرد که شرایطش مثل خودش بود و اگه قبلش دختره از من سوال میکرد بهش میگفتم که این پسره خوب نیست😂😂😂 

2731

نتیجه ای که ازین تاپیک میگیریم اینه که هرگز و هرگز و هیچوقت مادرشوهرو برا صلح دادن و آشتی نفرستیم.عاقبتش میشه همین.😂😂😂😂😂😂😂😂

آخه مادرشوهروصلح وآشتی😃😂😃😂😃😂😃😂😂😂😃😂

حالا تو چرا اینقد خوشحالی استارتر؟

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
شانسا یکی از فامیلهای خیلی دوره این دختره هم اون یکی همسایمونه که وقتی فهمید این اتفاق افتاده رفته ب ...

آخه چقد یه آدم میتونه فضول باشه خدایااااا یعنی اینقد خوشحالم از وضعیت اون دختر بیچاره که میخوان برنوبپرسن مطمئن بشن حالش بده؟ استار تر شما کاملا واضح خوشحالی از این وضعیت 

احیانا قبلا عاشق پسره نبودی؟

منتظر اتفاقات خوبم 
2740
آخه چقد یه آدم میتونه فضول باشه خدایااااا یعنی اینقد خوشحالم از وضعیت اون دختر بیچاره که میخوان برنو ...

وای وای اینهمه هوش و ذکاوتی که شما داری اومدی نی نی سایت حیف شدی عزیزم😂😂😂

من وقتی الان ۱۰ ساله پسره و خانوادش رو میشناسم و میدونم اخلاقشون چجوریه

چرا باید عاشقش باشم😂😂😂😂😂

شیشیدهههه مامان امیرعلی 

دوستمون گفت یه عروسی خواهر عروس مث وحشیا پول جمع میکرد,, منم پرسیدم مگه وحشیا چطور پول جمع میکنن. 😨😨میگه از خودشون بپرس. 😂😂

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....

من از همین تیریبون به اون عروس میگم خیلی دیوانه ای و زندگی قبلیت درس عبرتت نشد که با یه ادم عوضی باز میخوای ازدواج کنی

ادم بی شوهر بمونه تا ابد بهتره تا با همچین ادمهایی ازدواج کنه 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
وای وای اینهمه هوش و ذکاوتی که شما داری اومدی نی نی سایت حیف شدی عزیزم😂😂😂 من وقتی الان ۱۰ ساله پ ...

ولی بنظر من از وضعیتی که اتفاق افتاده ناراحت نیستی و بسی خوشحالی چون کاملا از صحبتت مشخصه

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

تعجب ميكنم يه سري به استارتر ميگن از اين قضيه خوشحالي!!!! من خودم بارها شده اتفاقات بدي كه اطرافم افتاده با هيجان واسه يكي تعريف كردم اما اين دليل نميشه كه خوشحالم كرده باشه . چقدر بي انصافيد

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ
2706