2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چیشد نتیجه عزیزم؟

سلام عزیز جان. من هنوز دارم روزی دوبار از عسل و روغن زیتون واژینال استفاده می کنم. از اون روز های اول خیلی بهترم چون دیگه سوزش نداره داخل واژنم.  التهاب محل بخیه ها هم کمتر شده اما هنوز کامل برطرف نشده. 

چیشد نتیجه عزیزم؟

من از قبل خشکی واژن داشتم که باعث شده بود هم پوست اون ناحیه نازک بشه هم همیشه شقاق واژن داشتم که خوب نشده دوباره زخم میشد بخاطر همین من انقدر داغون شدم. اگر شرایط مشابه دارید فقط عسل و روغن زیتون واژینال کنید و زاج رو به هیچ عنوان نزارید( حداقل تا وقتی شقاق واژن دارید یا زخمه دیواره های واژنتون خوب نشده زاج استفاده نکنید)