2733
2734
والا رفتم دکتر گفت زخم داری ،الان دارم دارو می خورم تا بعد پری برم ببینم چی میگه

دوسین برای خیلی از بیماریها خوبه شمام امتحان کنین

خواستی بیا گروه زیربخون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3219059/کیا-سیاهدانه-و-عسل-خوردننتیجه-رو-بگین-لطفا-تحقیقی-جامع-درباره-دوسین?page=1

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ان شاءالله جور میشه اول رحمت آماده کن تا به امید خدا همون بار اول نتیجه بگیرین

عزیزم من تو این تاپیکم اونجا همه درحال اقدامن و تجربه های خوبی دارن دوست داشتی ی سر بزنhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1675349/مامانای-اقدامی-واسه-بارداری-با-کیت-وتخمکگذاری-بیایید-باهم-باشیم

یعنی برا زخم خوب نیست؟؟؟

بهنظرمن برای زخم استفاده نکن گلی چون کمی زخم رو تشدید میکنه. من تخمدان اام پر کیست ریزهان شالله این ماه خدا بهم نگاه کنه باردار بشم اگه نشد باید برم برای عکس رنگی نتیجه رو بهتون میگم که زاج جواب داد یا نه

بهنظرمن برای زخم استفاده نکن گلی چون کمی زخم رو تشدید میکنه. من تخمدان اام پر کیست ریزهان شالله این ...

سلام من فیبرومهای بزرگ دارم واقعا زاج خوبه میشه راهنماییم کنید باطریقه مصرف

سلام عزیزم وقتت بخیر . یه مقداری اذیت میکشی. چون به شدت دهانه رحمت خشک و بسته میشه جون زاج خاصیت قابض بودن داره. من انقدر ترسیده بودم. اما واقعا معجزه میکنه. دستورش توی نت کامل هست سرچ کنید . دومدل داره . یکی از روز اول پری یکی از روز پنجم. خودتون انتخاب کنید . من از روز اول خوردم. به مدت ۱۵ روز . قبل ناهار و قبل خواب شب. یه پیاز نارنجی که داخلش سفیده . الان فصلشه اتفاقا. پنج شش قسمتش میکنی نمیذاری هوا بکشه بلافاصله در آب در حال جوش میندازی درشم میبندی ۵ دقیقه با آب بجوشه. بعد آبشو میذاری ولرم رو به داغ بشه ‌ سر میکشی . میتونی بعدش عشل بخوری که طعم دهانت برگرده و اگه قصد بارداری داری تخمکارو قوی میکنه

حتما سرچ کن قبل استفاده. بعد میبینی که پوسته هایی مثل دستمال کاغذی و بعشم عفونت و چرک بعد سه چهار روز از مصرف دفع میکنی.

2706