2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره دقیقا  میگن خیلی اب میریزه و‌کلا رحم‌پاکسازی‌میشه 😕 به حدی که باید زیرانداز گزاشت

دوست منم دستورشو از نت گرفته بود وشیاف کرده بود اونم آب داخلو جذب کرده چسبیده بودو سفت شده بود وکلی دردسرو دکترو پماد تا بعد چند روز خوب شد اما داخل واژن زخم شده بود خودش که میگفت دستورشو اشتباهی یادش دادن زاجو خالی نباید شیاف کرد ونمیدونم روشش یه چیز دیگس اما دکترش کلی دعواش کرده بود.حالا شما اول از روش صحیح مطمئن شو بعد اجرا کن

2738

من خودم استفاده کردم خیلی هم عالی بود هر چی کیست میوم فیبروم هست دفع میکنه به این صورت که یه نخود زاج سفید رو داخل قاشق رو اجاق گاز میگیریم تا آب بشه بعد که کامل سفید شد با پشت قاشق له میکنیم یه قاشق چایخوری عسل و همونقدز روغن زیتون اضافه مبکنیم هم میزنیم میریزیم داخل اپلیکاتور و استفاده میکنیم من خودم از روز چهاردهم تا پریودم استفاده کردم و کاملا دیدم که چه چیزای پوست مانندی ازم اومد

سلام خانوما من کیست و چسبندگی دارم دکتر طب اسلامی بهم گفتن زاج و عسل و روغن زیتون ۱۴ شب داخل واژن استفاده کنم باید پارچه یانوار بزارین کلی اب از رحم میاد یکیم یه چیزای سفید مثله دستمال کاغذی خیس میومد ولی الان از وقت پریم گذشته پری نشدم تستم زدم منفی بود نمیدونم بخاطر اونه یا نه ولی پارسالم طب سنتی بخاطر کیستم گفت ۱۴ شب انجام دادم پری هم شدم کیستامم هر کدوم نیم سانت کوچیک شده بودن 

من خودم استفاده کردم خیلی هم عالی بود هر چی کیست میوم فیبروم هست دفع میکنه به این صورت که یه نخود زا ...

سلام عزيزم من سقط داشتم اما بقايا مونده براي بقاياي بارداري بهم گفتن اينكارو انجام بدم ولي ميترسم ميگم شما واقعا نتيجه گرفتيد؟؟شما روزي چندبار استفاده كردي؟؟؟

سلام عزيزم من سقط داشتم اما بقايا مونده براي بقاياي بارداري بهم گفتن اينكارو انجام بدم ولي ميترسم مي ...

منم دارم‌ استفاده میکنم مشکلی نداره عزیزم یه قاشق چای خوری ساییده شده زاج. سفید و یک قاشق عسل و یه زرده تخم بلدرچین مخلوط کن گرمش کن ک رقیق شه و داخل سرنگ یا اپلیکاتور بزار و موقعی ک پریود میشی استفاده کن

من خودم استفاده کردم خیلی هم عالی بود هر چی کیست میوم فیبروم هست دفع میکنه به این صورت که یه نخود زا ...

میشه بفرمایید بعد از این کار چه مسائلی پیش اومد.بنده خدایی میگفت استفاده کردم دل درد شبیه دوره پریود و نفخ شدید پیدا کردم.شما چطور؟

2706