2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم من تو این تاپیکم اونجا همه درحال اقدامن و تجربه های خوبی دارن دوست داشتی ی سر بزن https://www. ...

سلام میشه منم راهنمایی کنید بهترین روش برای بارداری چیه؟ شما از زاج استفاده کردین وباردار شدین؟

سلام بچه ها،منم فیبروم ۶ سانتی دارم و ۶ شبه که دارم مخلوط زاج بوداده و عسل و روغن زیتون رو استفاده م ...

شما راضی بودین؟ 

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
سلام من کیست آندومتریوز پیشرفته دارم طب سنتی بهم گفتن هفت شب قبل پریود زاج سفید و روغن زیتون استفاده ...

شما استفاده کردین؟ راضی بودین؟ 

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2740
استفاده کردم ولی نه تغییری در آندومتریوزم داد و نه میوم رحمم. فقط بعدش دچار سوزش و تورم شدید شدم

فکر کنم بسته به طبع رحم باشه

من چند سالی هست مصرف میکنم پودر کردمش بعد حمام میزنیم زیر بغل مون بو نمیگیریم  برای عفونت واژن ...

سلام خانمی

بیزحمت اندازه زاج و آب و سنگ نمک رو میفرمایید؟

چند روز باید استفاده بشه؟

سلام دوستان نکته مهم زاج خیلی مفیده برارحم وعفونت وکیست اما ن هر رحمی کسی ک زخم رحم داشته قبلاً یااالان داره وخشکی رحم داشته یا دارع نباید ب هیچ وجه اززاج استفاده کنه باعث خشکی زیادوسوختگی رحم میشه تازه ی شب درمیان باید استفاده شود درطول یکماه ۷بار زاج وعسل وروغن زیتون وعبترعسل وروغن زیتون خالی استفاده شود در مجموع ۱۴بار لطفاً زاج روخالی یاهرشب استفاده نکنید.درضمن باید زاج رواندزه ی نخودبگیرید قبل از مصرف بگیریدروگاز وقتی پف کرد بعدبکوبید وبااقاشق روغن زیتون و۱قاشق عسل 🍯 مخلوط کنیدوباسرنگ استفاده نمایید.موفق باشید

پروردگارا سپاس 💙💙من عاشقتم هنوزم
سلام به همگی مشکل من عفونت وپلی کیستیک هست قاعدگی نامنظم دارم  دوماهه رفتیم واسه اقدام اما ن ...

من میخوام تجربه استفاده از زاج رو بگم تا موارد مشابه من استفاده نکنن. اگر مشکل شقاق واژن و زخم واژن دارید یا پوستتون نازکه استفاده نکنید . من زاج سفید اندازه نخود گذاشتم رو قاشق رو اتیش با روغن زیتون و عسل ، اما من زاج رو نکوبیدم اول عسل و روغن زیتونی رو که قاطی کرده بودم ریختم تو اپلکاتور بعد زاج حرارت دیده رو که از قاشق کنده بودم گذاشتم دهانه ورودی اپلیکاتور و وارد واژن کردم تزریق کردم و خوابیدم. تا صبح کلی ابذازم اومد تا دوروز بعدش شبها عسل و روغن زیتون واژینال کردم و صبح روز بعد با احساس خارس و سوزش بیدار شدم بعد رفتم و دستامو شستم و خودم  انگشتم رو وارد کردم و تا گرفتم و کشیدمش بصورت یک تکه همش خارج شد. فقط اشتباهی که من کردم این بود که با اب خالی مثل دوشواژینال واژن رو شستم و تا یک شبانه روز به حال خودش ولش کردم، در صورتی که باید عسل و روغن زیتون واژینال می کردم. من زخم واژن و شقاق واژن داشتم که با اینکارم بدتر شد و دچار یوزش و زخم شد خونریزی نداشتم اما به شدت سوزش  داشتم و جای بخیه های زایمانم قرمز و ملتهب شده بود و یکم باز شده بود( البته من قسمت پرینه و ورودی واژن که موقع زایمان برش زده بودن همیشه خدا زخم بود چون بعد رابطه زخم میشد تا دو سه روز خوب میشد و باز با رابطه بعدی زخم ها سرباز می کردن زخم ها هم در حد بریدگی کاغذ و فقط سوزش داشت با یکم خونابه) بعد زاج و التهاب جای بخیه ها دوبار درروز یه بار ظهر و یه بار اخر شب عسل و روغن زیتون واژینال می کردم تا بهتر بشه زخم هام کم کم شروع کرد به خوب شدن اما هنوز کامل خوب نشده. دیشب ترکیب روغن زیتون و عسل ، عسل خیلی بیشتر از روغن زیتون ریختم و واژینال کردم و صبح احساس سوزش داشتم کمی و چیزهای مثل کره( قوام و رنگش هم مثل کره ای که تو دماغ اتاق یکم باز شده، بود) و فعلا مجددا روغن زیتون و عسل واژینال کردم ... دیروز چون رو زمین نسشته بودم و دراز نکشیده بودم مهل بخیه های زابمانم قرمز و ملتهب و دردناک بود  اخر شب که دراز کشیدم قرمزی کمتر شد .فعلا باید تا روزی که پریود بشم عسل و روغن زیتون رو واژینال کنم تا هم عفونت هام خارج بشه هم هر چی باقیمونده و هم اینکه زخم های واژنم خوب بشه. اینم بگم من سه سال از موقع زایمانم میگذره اما بخاطر برش زدن پرینه واقعا از همون موقع تا الان درگیر زخم پرینه و دهانه ورودی مهبل هستم. 

دلیل اینکه از زاج سفید تصمیم گرفتم استفاده کنم این بود که من از مهر ماه ۱۴۰۲ تا همین الان درگیر عفونت رحم بودم و سه دوره طولانی دارو مصرف کردم با داروهای قوی ( قرص های مترونیدازول و تینیدازول و انواع کرم واژینال  کلوتریمازول و دالاواگ سی و ... اما خوب خوب نشدم همین اسفند ۱۴۰۲ که مجدد برای عفونت و علایمش رفتم دکتر ، متخصص زنان معاینه کرد و گفت هنوز عفونت داری زخم دهانه رحم هم داری و تست پاپ اسمیر هم گرفت ازم که البته جواب تست رو هنوز نبردم ببینه. و واقعا از سر ناچاری زاج گذاشتم چون هر چقدر دارو خوردم بی فایده بود. اتفاقا قبل گذاشتن زاج سفید ، چون دوباره علایم عفونت نشون دادم زاج گذاشتم. علایم عفونت من هم ترشحات سبز و سوزش و خارش بود که اصلا خوب خوب نمیشد. حالا فعلا هنوز دارم عسل و روغن زیتون واژینال می کنم اما نتیجه هر چی شد میام میگم بهتون

2706