2733
2734
عنوان

چیکار کنم سزارینم کنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12564 بازدید | 60 پست
خوب خصوصی هزینه ش بالاست نمی تونم

منم تکمیلی داشتم برا همون زیاد نگران هزینه ها نبودم. ولی خیلی از طبیعی وحشت داشتم. فکر میکردم سزارین خیلی شیک و خانمانه است. ولی زهی خیال باطل  

ایشالا که زایمانی راحت داشته باشی و نی نی اتو صحیح و سلامت بغل بگیری. این دو هفته هم زود میگذره شاید اصلا زودتر دردات شروع شد.

زایمان راحت که نداریم. عمل خوب بود تا وقتی که حس برگشت تا وقتی تکون نمیخوردی خوب بودی ولی کافی بود ب ...

عزیزم منم ب دکترم پول داده بودم ی هفته قبل کیسه ابم پاره شد مجبور شدم برم بیمارستان دیگه چون دکترم مسافرت بود یک شبانه روز درد کشیدم ک هیچ بعد سزارین شدم ولی خیلی راحت بود اروم خوابیدم حتی بعد ۱۲ساعت خودم بلند شدم و راه رفتم خیلی سبک بود مال من بعد ۳روز خوابیدن هم کلا پاشدم همه کارامو انجام دادم

گرنباشدچیزکی مردم باز زر مفت میزنن مهم نیس😝😝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم لاغر بودم اتفاقا همه اش دکترم میگفت عالی هستی برا طبیعی. من فکر میکردم سزارین خیلی راحته ولی کلا ...

مال من اصلا باز نشد مردمو زنده شدم 

البته خیلی کم بهتون گفتن روتینش بیشتر از اینا ست 

هزینه سزارین رو نمیگن ها.

پولی که تو مطب بدی که فقط بنویسه مجوز سزارین.وگرنه هزینه چند ملیونیش جداست

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
2731
عزیزم منم ب دکترم پول داده بودم ی هفته قبل کیسه ابم پاره شد مجبور شدم برم بیمارستان دیگه چون دکترم م ...

خوش به حالت برا منم کلا حاملگی و زایمان کابوس بود. تازه من نسبت به سزارین خیلی دید خوبی داشتم. شایدم سختی من به خاطر این بود که کسی نداشتم بهم برسه و نیازی نباشه من کاری بکنم. نمیدونم. ولی یادم شب اول که اومدم خونه دخترم نصف شب شروع کرد جیغ و گریه اومدم بلند شم دخترمو بلند کنم چنان دردی تو محل برش بود انگار شکمم داشت از همونجا دوباره پاره میشد چنان جیغی کشیدم دوباره دراز کشیدم شوهرم اومد کمک کرد با بدبختی و بلند شدم اط یه طرفم دخترم همه اش گریه میکرد بغل میکردم راه میبردمش هرکاری میکردم جیغ هاش تموم نمیشد. چه شبی بود. 

تازه من اونقدر خوش خیال بودم تو ساک بیمارستانم مسواک و شونه گذاشته بودم یادم میاد خواهرم ساکمو دید غش کرد از خنده گفت فکر میکنی حالت اینقد خوبه که مسواک بزنی!!!!!

هزینه سزارین رو نمیگن ها. پولی که تو مطب بدی که فقط بنویسه مجوز سزارین.وگرنه هزینه چند ملیونیش جداس ...

بله این پول رو جدا باید به حساب شخصی دکتر بریزی وگرنه هزینه بیمارستان 3میلیون و 800 شد برا من.

خوش به حالت برا منم کلا حاملگی و زایمان کابوس بود. تازه من نسبت به سزارین خیلی دید خوبی داشتم. شایدم ...

اره پسرمنم اولین روز ک اومد خونه فقط جیغ و داد گریه میکرد اصلا نتونستیم ارومش کنیم ولی خداروشکر سزارینم عالی بود ولی بی حسیم کمر ب پایین بود قشنگ وقتی بریدن حس کردم جیغ زدم

اره پسرمنم اولین روز ک اومد خونه فقط جیغ و داد گریه میکرد اصلا نتونستیم ارومش کنیم ولی خداروشکر سزار ...

منم بی حسی بودم. ولی عملم یه ربع هم طول نکشید به نظرم فرتی خوابوندن و فوری نی نی مو نشون دادن.

2740
منم بی حسی بودم. ولی عملم یه ربع هم طول نکشید به نظرم فرتی خوابوندن و فوری نی نی مو نشون دادن.

منم زیاد طول نکشید ولی من چون قبلش یک شب بخاطر درد نخوابیدم گفتم ارامبخش بزنن تا بخوابم فقط میدونم گریه کرد

ایشالا که گل پسرت زیر سایه پدر و مادرش همیشه صحیح و سلامت و شاد باشه    

ممنون گلم همچنین انشاا...دخمل توام زیر سایه ی پدر و مادرش صحیح و سلامت و شاد بمونه